X
 • چرا پاور دیتا ؟

   

  امنیت در پرداخت ها

  همانگونه که از کلیت موضوع برمیاید، مهم ترین رکن در پرداخت های ارزی از طریق شرکت های فعال در این حیطه، بحث اطمینان از فعالیت شرکت می باشد. مجموعه دانش پژوهان جوان ضمن استقرار در مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه زنجان، شرکتی دانش بنیان بوده و تمام فعالیت های آن تحت نظر مراکز مربوطه می باشد. لذا متقاضیان خدمات ارزی با خیالی آسوده می توانند تمامی تراکنشات مالی خود را از طریق این مجموعه انجام دهند.

  پشتیبانی 24 ساعته پرداخت ها

  در زمان انجام پرداخت های ارزی، متقاضی قادر می باشد به راحتی از طریق ایمیل و یا پشتیبانی آنلاین و یا شماره مستقیم شرکت از آخرین وضعیت پرداخت مطلع گردد. پس از دریافت سند تایید پرداخت نیز در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی، کارشناسان شرکت آماده بررسی موارد جانبی می باشند.

  کارمزد پرداخت ها

  در کنار امنیت و سرعت در انجام امور مربوط به پرداخت ها، موضوع کارمزد نیز برای متقاضیان از اهمیت قابل توجهی برخوردار می باشد. اخذ حداقل کارمزد (ضمن رعایت موارد امنیتی کار) از ویژگی های بارز دانش پژوهان جوان می باشد. بایستی توجه نمود که میزان کارمزد نسبت مستقیمی با امنیت پرداخت ها دارد، به طوری که حداقل کارمز بایستی طوری اخذ گردد که پس از پرداخت متقاضی با مشکلی از طرف بانک پذیرنده مواجه نگردد. لذا هنگام مقایسه کارمزد شرکت های مختلف بحث امنیت پرداخت و تبعات احتمالی پس از آن را هم در نظر بگیرید.که البته سعی شده است کمترین کارمزد را به نسبت سایر شرکتها دریافت گردد.

  مدت زمان پرداخت ها

  با توجه به محدودیت زمانی موجود در اغلب پرداخت های ارزی، مجموعه دانش پژوهان جوان خود را ملزم به انجام تمامی امور مربوط به پرداخت در کمترین زمان ممکنه می داند. با توجه به نوع پرداخت، 3 ساعت (غالبا پرداخت های آنلاین) الی 3 روز کاری (پرداخت های حواله) حداقل زمانی مورد نیاز جهت ارسال سند مربوط به تایید پرداخت به ایمیل متقاضی می باشد.

  ضمانت پرداخت ها

  شرکت دانش پژوهان جوان تضمین پرداخت های متقاضی را بر عهده دارد. در صورتی که تمامی اطلاعات ارسالی از سوی متقاضی صحیح بوده باشد، شرکت موظف است سند تایید پرداختی که موید انجام کامل مراحل پرداخت می باشد را به متقاضی ارائه نماید. در صورت عدم تایید پرداخت توسط بانک مقصد، جهت جلب رضایت متقاضی پیگیری امور مربوطه به عهده شرکت می باشد

  انجام بی واسطه پرداخت ها

  انجام مستقیم پرداخت ها از طریق نمایندگان شرکت در خارج از کشور، ضمن کاهش کارمزد مربوطه موجب افزایش قابل توجه امنیت پرداخت ها میگردد. چنانچه پرداخت از طریق واسطه صورت پذیرد، پیگیری امور احتمالی آتی آن نیز تقریبا غیر ممکن می گردد. لذا متقاضیان با انجام پرداخت های خود از طریق شرکت دانش پژوهان جوان اطمینان خاطر خواهند داشت که امکان پیگیری سریع و بی واسطه پرداختشان وجود دارد\

  Real Time Analytics