پرداخت هزینه دانشگاه سوئد (application fee)

 

ثبت سفارش

پرداخت هزینه دانشگاه سوئد (application fee)


پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه های سوئد

کشور سوئد به دلیل داشتن 52 دانشگاه امکان ادامه تحصیل در مقطع های لیسانس و فوق ایسانس و دکترا را برای داوطلبین ادامه تحصیل در کشور سوئد فراهم کرده است.

دانشگاه های سوئد در یکسال تحصیلی در دو ترم (پاییز و بهار)دانشجو می پذیرد که ترم بهار از ژانویه تا اواخر ماه ژوئن و ترم پاییز از اواخر ماه اگوست تا اواسط ژانویه می باشد.

متقاضیان برای آگاهی از شرایط و نحوه ارسال مدارک و هزینه ها و سایر موارد می توانند به سایت دانشگاه های سوئد مراجعه نمایند و برای مشاهده اطلاعات تکمیلی و لیست دانشگاه ها به لینک های مقطع لیسانس و فوق لیسانس یا مقطع دکترا متناسب با مقطع مراجعه کنید.

هزینه ها و روش های پرداخت

دانشجویان ایرانی و کشور های غیر اروپایی برای ادامه تحصیل در مقطع لیسانس و فوق لیسانس هزینه 900کرون به عنوان شهریه و اپلیکیشن فی باید بپردازند.

در کشور سوئد متقاضیانی که قصد ادامه تحصیل در مقطع دکترا را دارند به عنوان شاغل محسوب می شوند و از دانشگاه بصورت ماهانه حقوق دریافت می کنند.

دانشجویان فارغ از این که چند رشته و واحد برای اپلای برگزیده اند به ازای هر ترم باید همان 900 کرون را بپردازند.

افراد می توانند هزینه اپلیکیشن فی خود را از طریق پرداخت آنلاین و با استفاده از مسترکارت یا ویزا کارت و یا به روش حواله بانکی bank transfer انجام دهند . بهترین راه برای پرداخت این هزینه ها سایت پاوردیتا است که در کمترین زمان تمام پرداخت های شما مانند مسترکارت و حواله سوئیفت را انجام می دهد .

Real Time Analytics