X
 • قوانین پاوردیتا

   

  شرکت دانش پژوهان جوان همواره سعی دارد تا با ارئه بهترین خدمات ممکن به مشتریان همیشه قوانین را به نفع مشتری لحاظ کند.لذا سعی شده است در قوانین حداکثر نفع مشتری لحاظ گردد.

   

  پاور دیتا کردیت کارت ویزا کارت مجازی پی پال پرداخت ارزی

   

  روش های پرداخت ارزی در پاور دیتا

  در انواع روشهای پرداخت(نظیر کردیت کارت,پی پال,حواله سویفت,وسترن یونیون,مانی گرام) کاربر میبایست اطلاعات صحیح ودقیق پرداخت را برای ما ارسال نماید.لذا اگر این مشخصات اشتباه و یا ناقص باشند و حواله ارسالی برگشت خورده و یا هولد(Hold) شود مسولیت این پرداخت به عهده کاربر میباشد که دقت کافی را نداشته است لذا مبلغ در صورت برگشت به حساب ما با کسر کارمزدهای بانکهای ارسال کننده و دریافت کننده و شرکت به صورت دلار یا تومان به کاربر عودت داده خواهد شد.

  مدت زمان پرداخت

  میانگین زمان انجام سفارشات در روشهای پرداخت کردیت کارت و پی پال از ۱۰ دقیقه تا حد اکثر ۲۴ ساعت میباشد و در روش حواله سویفت رسید در همان روز و یا روز بعد ارسال میگردد و از زمان ارسال حواله بین 1-3 روز بعد با توجه به کشور دریافت کننده دریافت کننده حواله قابل دریافت خواهد بود. در پرداختهای وسترن یونیون و مانی گرام رسید در همان روز و معمولا کمتر از 1-3 ساعت ارسال میگردد که به محض ارسال رسید از طرف ما گیرنده امکان دریافت وجه را دارد ,لذا اگر سفارش شما بیش از این زمان طول کشید کاربر میتواند جهت پیگیری با شرکت از طرق مختلف تماس حاصل نماید.

  اخذ مدارک

  در سرویس نقد کردن در آمد ارزی شرکت اختیار تام دارد که مشخصات کاربر را مانند(شناسنامه,کارت ملی و سایر مدارک جهت اهراز هویت) فرد را در صورت نیاز دریافت کند و در صورتی که هر گونه مشکلی از طرف کاربر جهت دور زدن این سرویس باشد شرکت حق دارد حساب کاربر را مسدود و مدارک را به مراجع زیر صلاح تحویل گرداند.

  در سرویس صدور کردیت کارت مجازی و فیزیکی در اکثر موارد نیازی به ارسال مدارک هویتی نمیباشد اما در مواردی نیاز به ارسال مدارک جهت اهراز هویت میباشد.

   

  قوانین شرکت با توجه به آپدیت شدن و تغییر سرویسها ممکن است هر زمان تغییر کند که البته از طرق مختلف اطلاع رسانی خواهد شد.

  Real Time Analytics