PayPal (پی پال)

 

یکی از معتبر ترین، امن ترین و سریع ترین سرویس هایی که خدمات دریافت و پرداخت و خرید و فروش را ارایه می کند، پی پل می باشد. این امر بدون انتقال اطلاعات محرمانه مانند شماره کارت و شماره حساب ارائه می گردد. در خصوص امن بودن این روش بایستی گفت پی پال به امنیت بانکهای آنلاین است. جهت استفاده از این روش بایستی لینک پرداخت آنلاین با روش پی پال، مبلغ مورد نظر برای پرداخت به همراه اکانت پی پال دریافت کننده را در دست داشته باشید.

اکثر پرداخت های آنلاین با پی پال شامل حواله های اینترنتی بین المللی، خرید محصولات از سایت های خارجی با درگاه پی پال، خرید لایسنس نرم افزارها، خرید اینترنتی کتاب و مقالات، خرید هاست و دامنه از سایت های خارجی، تمدید هاست و دامنه، بلیط کنسرت، ثبت نام آزمون آیلتس در کشورهای خارجی، شرکت در سمینار ها و کنفرانس ها، عضویت در کتابخانه های دیجیتال، اشتراک در مجلات آنلاین، ثبت مقالات در سایت های بین المللی، خرید قالب سایت، خرید افزونه های سایت و … می باشد.

 

 

Credit Card(کارت اعتباری)

 

کارت اعتباری اصطلاحا به کارتی اطلاق می شود که بانک یا موسسه مالی تحت یک وام به افراد متقاضی دارای صلاحیت اعطا می کند. مانند تمامی وام های دیگر، این وام نیز دارای مبلغ مشخصی می باشد که هنگام اعطا به دارنده کارت اعلام می گردد. همچنین این نوع از کارت ها دارای تاریخ اعتبار (معمولا 2 الی 3 ساله) می باشند که در صورت درخواست متقاضی و موافقت نهاد صادر کننده مجددا صادر میگردد.

به کمک این کارت ها، امکان خرید از مراکز پذیرنده این نوع از کارت ها بدون ارائه… سقف موجودی فراهم می باشد. پس از برداشت موجودی کارت، مبلغ وام اخذ شده بایستی بازپرداخت گردد. رضایت موسسه صادر کننده کارت از متقاضی موجب می گردد تا زمان خاصی برای تصفیه کامل بدهی از سوی موسسه تعیین نگردد.

 

 

 

Swift (سوئیفت)

 

سوئیفت عبارت است از مخفف “The Society For Worldwide Interbank Financial Telecommunication” به معنای انجمن ارتباط مالی بین بانکی بین‌المللی. مرکز این موسسه در کشور بلژیک بوده و به صورت تعاونی فعالیت می‌کند. از طريق سيستم سوئيفت جهاني و يا ساير شبکه هاي بين‌المللي، متقاضیان مي توانند ارز مورد نظر خود را به تمام نقاط جهان و براي هر شخصي که تمايل داشته باشند ارسال نمايند. توجه فرمایید اسکن رسید بانکی در این پرداخت ها، بین دو تا سه روز کاری به ایمیل شما ارسال می گردد. مدت زمان دریافت پول در بانک مقصد، بین پنج تا پانزده روز کاری پس از ارسال پول ممکن است به طول بیانجامد. زمان دقیق این امر به بانک مبدا و مقصد بستگی دارد و به طور دقیق نمی توان در این خصوص اظهار نظر نمود. همچنین تعداد بانک های واسط در زمان ارسال پول موثر می باشد. در برخی مواقع نیز ممکن است هزینه ارسالی توسط سازمان های متبوع چند روز تحت بازرسی قرار گیرد و سپس در اختیار بانک مقصد قرار داده شود.

 

Real Time Analytics