Elance چیست و چطور امکان گرفتن درآمد به ریال مقدور میباشد؟

 

ثبت سفارش

Elance چیست و چطور امکان گرفتن درآمد به ریال مقدور میباشد؟


Elance چیست؟

Elance  یک پلت فرم نیروی انسانی آنلاین است که در mountain view ,California, united states  مستقر شده و در حال حاضر توسط upwork اداره می شود.
elance برای اولین بار در سال 1999 راه اندازی شد که نام خود را با الهام از یک مقاله با عنوان the Dawn of the E-lance Economy انتخاب نموده است.

در ابتدا elance به عنوان یک تکنولوژی برای حمایت از کار مجازی توسعه داده شد.

دو سال بعد یک سیستم مدیریت فروشنده (vms)برای پیمانکاران و خدمات شخص ثالت که مورد استفاده شرکت های بزرگ بود،معرفی کرد.

Elance در سال 2006 بخش نرم افزاری خود را بفروش می رساند و بجای آن پلت فرم مبتنی بر وب(web-based) فعلی خود را برای کار مشروط و آنلاین توسعه داد.

در فوریه سال 2013، Elance حدود 500000   کسب و کار و از 2 میلیون ثبت نام کننده حرفه ای برخوردار بود که مجموعا در حدود 850 میلیون دلار درآمد کسب کرد.

وب سایت Elance به کاربران خود اجازه جستجو برای هر حرفه ای را می دهد برای این کار آنها با انتخاب یک پیمانکار ،ارتباطات و فایل ها را از طریق سیستم  elance می توانند رد و بدل کنند.

پرداخت ها(دستمزد ها) می توانند به صورت ساعتی یا پروژه ای باشد که از طریق مشتری و سیستم  elance پرداخت می شود که در صدی از آن (%8.75) به عنوان کمیسیون کسر می شود.

ابزار work view سیستم Elance ،رکورد رسمی از تمام کار فراهم می سازد.بدین صورت که برای کارهایی که بصورت پروژه ای هستند ،شرح کار یا چارت کاری برای نشان دادن میزان پیشرفت کاری مورد استفاده قرار می گیرد.

سرمایه ها به صورت escrow در Elance نگهداری می شوند تا از پرداخت آن در جریان اتمام کاری اطمینان داشته باشند.

مبادلات ارزی خود را ،اعم از نقد کردن در آمد های ارزی و پرداخت در یک محیط امن و مطمئن با حداقل کارمزد و زمان ممکن را به شرکت پاوردیتا بسپارید.جهت نیاز به اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

 

Real Time Analytics