سایت freelancer.com چیست و چطور امکان درآمد زایی در ایران را دارد؟

 

ثبت سفارش

سایت freelancer.com چیست و چطور امکان درآمد زایی در ایران را دارد؟


فریلنسر به چه کسانی گفته می شود؟

فریلنسر یا کارکنان فریلنسر(worker freelancer) اصطلاحی است برای کسانی که به صورت آزاد و پروژه ای کار می کنند به گونه ای که نیاز به حضور در یک محل خاص را ندارند برای مثال می توانند در اتاقی از منزلشان فعالیت نمایند و اکثرا درآمد مناسبی دارند و به صورت ساعتی ،پروژه ای و یا روزانه دستمزد می گیرند.

فریلنسر بودن یکسری مزایا و معایبی دارد که چند مورد را شرح می دهیم.

از جمله مزایایی که فریلنسر بودن دارد این است که افراد رئیس خودشان هستند،وقت آزاد بیشتری نسبت به زمانی که کارمند بودن دارند.

مسلما هر شغل و حرفه ای معایب و چالش های خودش را دارد.از معایب فریلنسر بودن می توان به این که مسیولیت کل امور به عهده خودشان است و اگر پروژه به راه درست و در زمان تعیین شده تکمیل نشود کارفرما دیگر با آنها کار نمیکند و… اشاره نمود.

اما فریلنسر شدن شرایطی دارد.افرادی که می خواهند فریلنسر شوند باید یک حرفه یا یک تخصص داشته باشند.به عنوان مثالی از برترین های این حرفه ها می توان به حرفه های توسعه دهنده وب،متخصص بازاریابی ،نویسنده ،مترجم و… را نام برد.

فری لنسر فریلنسر پاور دیتا freelancer

وب سایت فریلنسر چه فعالیتی انجام می دهد؟

Freelancer.com را می توان به عنوان بزرگترین سایت دورکاری در سراسر جهان نامید.در واقع این سایت شرایطی را برای برقراری ارتباط بین کارفرما و متقاضی کار بوجود آورده است و به عنوان واسطه عمل میکند.افراد بعد از ثبت نام به دو طریق میتوانند در این سایت شرکت کنند یعنی هم می توانند به عنوان جویندگان کار یا فریلنسر در سایت جستجو داشته باشند و قیمت پیشنهادی خود را ارائه دهند و هم می توانند به عنوان کارفرما ،پروژه های خودشان را در سایت قرار قرار دهند و مبالغ پیشنهادی فریلنسر ها را دریافت کنند.

Freelancer.com  به صورت ضامن بین فریلنسر و کارفرما قرار میکیرد و با گرفتن در صدی از قیمت توافقی بین این دو ،کسب درآمد می کند.

سیستم این سایت یک سیستم آسان برای پیدا کردن فریلنسر و پروژه می باشد که یکی از ساده ترین و امن ترین راه برای انجام فعالیت های آنلاین است.

دانستنی هایی در مورد آپشن های سایت freelancer.com:

  • در جهت ثبت رزومه و اطلاع دادن از حرفه و فعالیت باید در قسمت account اقدام نمود.
  • قسمت های Browse project,Browse freelancer به ترتیب مربوط به فریلنسر ها و کارفرمایان جهت پیدا کردن پروژه ها و فریلنسر ها می باشد.
  • این سایت امکان ارتباط بین متقاضیان و کارفرمایان را در سایت فراهم نموده استو در این قسمت می توانند با یکدیگر در مورد پروژه گفتگو نمایند و به توافق برسند.
  • اگر افراد در مناقصه ها یا پیشنهاداتی از سوی دیگران داشته باشند با اعلاناتی به آنها اطلاع داده می شود.
  • امکان ارسال پیشنهادات به کارفرمایان محدود می باشد ولی فریلنسر ها می توانند با پرداخت مبلغی به عنوان حق عضویت که شرکت پاوردیتا با داشتن کادری مجرب و اخذ حداقل سود ممکن،این کار را میسر می نماید،این محدودیت را ارتقا دهند و تا 1000 پیشنهاد ارسال کنند.
  • علاقمندان به اطلاعات بیشتر می وتانند به وب سایت com مراجعه نمایند و به عنوان صحبت نهایی که همه تلاش ها به آن ختم میشود،دریافت دستمزد از سوی کارفرمایان است.اگر شما به عنوان فریلنسر و یا کارفرما فعالیت میکنید برای پرداخت و نقد کردن دستمزد خود نیاز به یک حساب بانکی معتبر بین المللی دارید که دستیلبی به این حساب برای ایرانیان به دلیل مشکلات و تحریم ها فراهم نمی باشد.لذا شرکت دانش پژوهان جوان می وتواند این امور را برای شما انجام دهد.

شرکت دانش پژوهان جوان با تکیه بر سه اصل  اساسی سرعت ،سهولت ،اطمینان مجری مبدلات ارزی شما می باشد.برای ارتباط با کارشناسان پرداخت ما در جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی ما،با ما در تماس باشد.

Real Time Analytics