گوگل والت و چرا پی پال؟

 • 23 آوریل 2017
 • نویسنده : sourifardin
 • خواندن در 2 دقیقه
 • گوگل والت ،در دسته ی خدمات نظیر به نظیر پرداخت پیشرفته متعلق به گوگل جای می گیرد که به مردم اجازه می دهد با یک دستگاه تلفن همراه یک کارت بانکی و یا حساب کاربری اینترنتی بدون پرداخت هیچ هزینه ای برای فرستنده یا گیرنده برای هم پول ارسال و یا دریافت کنند. در این مقاله از پاوردیتا شما را با بیش از پیش با گوگل والت آشنا خواهیم کرد.

  گوگل والت پی پال پاور دیتا پاوردیتا

  در زمان نصب، کیف پول گوگل باید به یک کارت و یا حساب بانکی در ایالات متحده متصل شود.گوگل والت، می تواند از طریق برنامه کیف پول گوگل و جی میل مورد استفاده قرار بگیرد. این برنامه برای آندروید نسخه 4 و بالاتر، و سیستم عامل های ویندوز 7 به بالا قابل استفاده است.

  دستگاه های الکترونیکی پرداخت پول را که پیش تر از خودش ایجاد شده دارا است. به علاوه گوگل والت ، قابلیت های کارت گوگل والت، به صورت اختیاری به کاربران اجازه خرید در مراکز فروش (در فروشگاه های آنلاین) برداشت ازحساب کارت بانکی، و یا حساب بانکی را می دهد. برای برداشت پول نقد در دستگاه های خودپرداز نیز کارت گوگل والت می تواند، بدون پرداخت هزینه های خودپرداز که به گوگل وصل نیستند، مورد استفاده قرار بگیرد. از گوگل والت درست مثل یک کارت بانکی برای همه کارها مانند اجاره ماشین استفاده می شود.

   

  گوگل والت یا پی پال – کدام یک برای خدمات پرداخت آنلاین بهتر است؟

   

  گوگل والت پی پال پاور دیتا پاوردیتا

  برای بسیاری از  صاحبان مشاغل حرفه ای ها و کسب و کارهای کوچک، پی پال از مدت ها قبل به عنوان وسیله ای ملموس برای  پرداخت ، به خصوص برای فری لنسر ها و کارمند های قراردادی مورد استفاده قرار می گیرد. سهولت ارسال پول تنها با چند کلیک روشی فوق العاده کارآمد برای پرداخت به شمار می آید. اما به تازگی یک کودک که خیلی تازه متولد شده هم  نیست به سادگی امکان ارسال کردن پول را به شما می دهد- نام این کودک جی میل است. گوگل در کنفرانس 2013، از یک آپدیت جالب جدید از خدمات والت خبر داد.  و اعلام کرد که از حساب جی میل خودتان می تونید توانایی برای پرداخت صورت حساب ها استفاده کنید.

  آیا گوگل والت قدرت کافی برای دور کردن کاربران از پی پال را دارد؟ یا پی پال به اندازه کافی برای مقابله با حمله ی توانمندترین مبتکر اینترنتی قدرتمند است؟ مشکلی که در این بین موجود می باشد این است که گوگل والت حتما باید به یک حساب کاربری در ایالت متحده متصل باشد که نقطه ضعف بزرگی برای گوگل والت می باشد که این مشکل را پی پال ندارد، باید دید که برای این مشکل، گوگل چه راهکاری را انجام خواهد داد.

   

  برچسب ها :

  دیدگاه خود را به ما بگویید.

   

  Real Time Analytics