رقابت وسترن یونیون مقابل مانی گرام

 • 22 آوریل 2017
 • نویسنده : sourifardin
 • خواندن در 4 دقیقه
 • زمانی که میخواهید پول انتقال دهید از کدام یک (وسترن یونیون – مانی گرام ) استفاده کنید؟

  آیا در خارج از کشور عزیزی را دارید که برای کاری اضطراری به پول احتیاج داشته باشد؟ شاید شما در حال کار در یک کشور خارجی باشید و بخواید پولتان را به خانه بفرستید یا شاید فرد بخشنده ای هستید که میخواهید مقداری پول برای قربانیان فاجعه ای بفرستید که هزاران کیلومتر دورتر قرار دارند.

  فرقی ندارد که دلیل شما چه باشد ،میتوانید به آسانی پول ارسال کنید،حتی بدون اینکه لازم باشد از طریق بانک خود اقدام کنید. در دنیای نقل و انتقال جهانی پول و سرمایه ،بسیاری از مردم از سرویس های انتقال پول وسترن یونیون و مانی گرام استفاده می کنند.

  وسترن یونیون - مانی گرام - انتقال ارز - انتقال دلار - پاوردیتا

  شباهت های بین مانی گرام و وسترن یونیون

  هردو کمپانی راه های انتقال پول راحتی را به خارج از کشور پیشنهاد میدهند.و هردوی این کمپانی ها به اندازه ای شهرت دارند که وقتی صبحت از انتقال پول به میان می آید هردو کمپانی پا به پای هم نام برده می شوند.
  در این مورد هر دو شرکت هنگام انتقال پول به خارج از کشور از روش مشابهی استفاده می کنند. با مراجعه به وب سایت شرکت و استفاده از موقعیت یاب آن ،میتوانید موقعیت نزدیک ترین نمایندگی را پیدا کنید.با مراجعه به این نمایندگی و همراه داشتن مدرک شناسایی معتبری مثل پاسپورت، یا گواهینامه رانندگی، به شما فرمی داده میشود که در آن اسم و آدرس فرستنده و گیرنده و مقدارپولی که میخواهید بفرستید پرسیده شده است.

  هردو کمپانی مبلغی بابت معامله از شما دریافت می کنند.همچنین مقداری پول بابت تبدیل پول شما به پول رایج در کشور ارسال شونده دریافت می شود. بعد از اتمام این مراحل شماره ویژه ای به شما داده میشود که باید آن را برای گیرنده ارسال کنید.در طرف دیگر، گیرنده با نشان دادن کارت شناسایی و ارائه شماره ویژه،ثابت میکند که فرد حقیقی گیرنده ی پولی است که شما ارسال می کنید.

  شباهت دیگر هردو شرکت در این است که بسیار مورد توجه شیادین است تا افرد ساده و کم تجربه را اغفال کنند و زمانی که شما گول این افراد را بخورید و پولی برای آنها واریز کنید دیگر امکان برگشت این وجه وجود ندارد.

  تفاوت های بین وسترن یونیون و مانی گرام

  با وجود شباهت های زیاد این دو کمپانی ( وسترن یونیونمانی گرام ) باز هم تفاوت هایی وجود دارد. آشکار ترین تفاوت در نمایندگی های بسیار زیاد وسترن یونیون است که تقریبا همه جا حضور دارد. بیش 515 هزار مقر این شرکت در سراسر جهان وجود دارد درحالی که نمایندگی های شرکت مانی گرام در حدود 320 هزار است.همچنین وسترن یونیون در کشور های بیشتری نمایندگی دارد.

  همچنین این شرکت پیشنهاد های راحت تری ارائه می دهد.گرچه مانی گرام نیز به سختی تلاش میکند تا بهتر شود. یکی دیگر از مزایای وسترن یونیون این است که میتوانید با تلفن پول انتقال دهید اما در شرکت دیگر این امکان وجود ندارد. شرکت وسترن یونیون به مشتریان بیشتری خدمت میکند اما دلیل این امر ممکن است بخاطر این باشد که این شرکت در دخه ی 1850 تاسیس شده و شناخته شده تر است.با این حال با وجود اینکه این کمپانی شناخته شده تر است و مشتریان بیشتری دارد اما شکایات زیادی درباره این شرکت وجو دارد.

  با وجود همه این تفاوت ها،اساسا سطح راحتی و سهولت پیشنهادات هردو شرکت برابر است. اگر میخواهید پول انتقال دهید، با این دو کمپانی اشتباه نمی روید.

   

  برچسب ها :

  دیدگاه خود را به ما بگویید.

   

  Real Time Analytics