ویزا کارت مقابل مستر کارت

 • 20 آوریل 2017
 • نویسنده : sourifardin
 • خواندن در 2 دقیقه
 • از بین ویزا کارت و مستر کارت کدام یک را انتخاب کنم؟ مطمئنا این سئوال در زمان انتخاب یکی از آنها برای شما پیش خواهد آمد. تا آنجایی که تقاضای مصرف کنندگان وجود دارد ،شباهت های ویزاکارت ( ویزا کارت مجازی ) و مستر کارت ( مستر کارت مجازی ) بیشتر از تفاوت آن ها است.هردو مزایای زیادی ارائه میدهند.

  ویزا کارت مجازی - مستر کارت مجازی - کردیت کارت مجازی - پی پال - پاور دیتا - افتتاح حساب پی پال

  شرکت های زیادی مانند ویزا کارت و مستر کارت وجود دارد، ولی این رو شرکت مشهور ترین آنها می باشند. البته این نکته را بدانید که هر دو این شرکت ها صادر کننده کارت های اعتباری نیستند و به حساب بانکی شما متصل میشود و فقط به نحوی با آنها میتوانید تراکنش های شما را انجام دهند.

  ویزا کارت دو سطح از خدمات را ارائه میدهد

  پایه : اکثر کمپانی ها پوشش تصادف خودروهای اجاره ای ،گارانتی تمدید شده کالاها ،پوشش کالاهای غیر مجاز، کمک های اضطراری و جایگزینی فوری کارت.

  ویزا کارت : شاخص علاوه بر تمامی خدمات بسته های سطح پایه شامل یک سرویس نگهداری 24 ساعته در تمام هفته و یک درگاه آنلاین میشود که به صاحبان ویزا کارت داران دسترسی به تخفیف ها را می دهد و یک دسترسی ویژه به سرگرمی ها و رویداد های ورزشی و سفرها را ارائه میکند.

   

  ویزا کارت مجازی - مستر کارت مجازی - کردیت کارت مجازی - پی پال - پاور دیتا - افتتاح حساب پی پال

  مستر کارت سه ردیف از مزایا و خدمات را ارائه میدهد

  پایه : خدماتی مشابه با بسته ی پایه ی ویزاکارت ارائه میدهد. این بسته شامل پوشش تصادف ماشین های ،محافظت از تقلب و کلاهبرداری، ضمانت سفر و … می شود و قابلیت استفاده در پی پال را نیز دارد.
  مستر کارت مجازی یک سرویس قابل توجه ارائه میدهد که در بسته های ویزاکارت ارائه نمیشود:محافظت قیمت ! اگر شما با مستر کارت چیزی خریداری کنید و قیمت آن طی 60 روز کاهش پیدا کند ،مستر کارت تفاوت ها را پوشش می دهد گرچه محدودیت هایی نیز وجود داشته باشد.

  جهانی : شامل مزایای اضافی از قبیل مشاور اختصاصی فردی سفرها (تقریبا مشابه با دسترسی به سفرها در ویزاکارت)،محافظت قیمت طولانی تر (120روز) و امکانات اضافی در هتل های مشخص (صبحانه اختصاصی ،بررسی دیرتر و ارتقا اتاق )

  گلچین جهانی : بسته برتر مستر کارت مجازی،شامل تمامی مزایای بسته های سطح پایینتر و دسترسی به تمام سرویس های تخفیفی در شرکت های اجاره ی ماشین مشارکت کننده،امکان استفاده در پی پال ،کاهش قیمت بلیط های هواپیمایی،دسترسی به کشتی تفریحی بسته گلچین جهانی و راهنمای برنامه سفر که کاهش قیمت کشتی های تفریحی و بسته های سفر را تأمین می کند.

   

  برچسب ها :

  دیدگاه خود را به ما بگویید.

   

  Real Time Analytics