13 کسب و کار آنلاین پول ساز 2017 (بخش دوم)

 • 5 آوریل 2017
 • نویسنده : sourifardin
 • خواندن در 2 دقیقه
 • در بخش اول مقاله 13 کسب و کار آنلاین پول ساز به 6 مورد از این کسب و کارها پرداختیم. در ادامه بقیه موارد را توضیح خواهیم داد، تا آخر این مقاله با پاور دیتا همراه باشید

   

  کسب و کار آنلاین خود را شروع کنید

   

  7- مترجم آزاد حرفه ای

  کسب و کار آنلاین - کسب و کار - فریلنسر - فری لنسر - پاور دیتا - کردیت کارت مجازی - ویزا کارت مجازی

  نویسندگی مستقل در اینترنت می تواند راهی بسیار خوب جهت کسب درآمد برای افراد حرفه ای و متخصص باشد. سایت های زیادی وجود دارند که نیازمند مترجم هایی برای ترجمه وبسایت های خارجی هستند. مترجمان آزاد می توانند پیشنهادات خود را ارائه داده و به موجب آن خریدار به راحتی می تواند انتخاب کند که چه چیزی می خواهد. سایت های زیادی وجود دارند که بابت ترجمه محتواهای انگلیسی پول پرداخت می کنند.

   

  8- ایجاد وبلاگ

  اگر شما برای نوشتن احساسات خود، بحث در مورد افراد و موضوعات مختلف شور و شوق زیادی دارید بهتر است که وبلاگ خود را راه اندازی کنید. راه اندازی وبلاگ به مهارت فنی و تخصص کامپیوتر چندانی نیاز ندارد، با این حال باید بدانید که در مورد چه موضوعاتی می خواهید مطلب بنویسید.

  کسب و کار آنلاین - کسب و کار - فریلنسر - فری لنسر - پاور دیتا - کردیت کارت مجازی - ویزا کارت مجازی

  با گذشت زمان شما باید مخاطبان بیشتری را به خود جذب کرده و اعتماد آنها را جلب کنید. وقتی که آمار بازدید وبلاگ شما افزایش یافت می توانید تبلیغات دیگر سایت ها و یا کسب و کارها را در وبلاگ خود قرار داده و بابت آنها پول دریافت کنید.

   

  9- طراحی قالب وردپرس

  کسب و کار آنلاین - کسب و کار - فریلنسر - فری لنسر - پاور دیتا - کردیت کارت مجازی - ویزا کارت مجازی

  از آنجا که بسیاری از افراد می خواهند وبسایت خود را داشته باشند تقاضا برای قالب های وردپرس نیز به میزان زیادی افزایش یافته است. آیا چیزی در مورد طراحی سایت و برنامه نویسی HTML می دانید؟ اگر اینگونه است می توانید قالب های وردپرس جذابی را طراحی کنید. وبسایت های زیادی وجود دارند که در آنها می توانید قالب های طراحی شده خود را به فروش رسانده و از این راه کسب درآمد کنید. از جمله این سایت ها جهت فروش قالب تم فارست (themeforest) می باشد، فقط شما باید برای فروش در این سایت ها حساب پی پال ( افتتاح حساب پی پال ) داشته باشید و آن را به یک کردیت کارت (کردیت کارت مجازیویزا کارت مجازی) متصل کنید.

   

  10- کار با آگهی دهنده ها

  در صورتی که صاحب یک وبلاگ یا وبسایت هستید می توانید بخشی از فضای صفحه خود را به تبلیغ دیگر سایت ها و یا کسب و کارها اختصاص دهید. نحوه درآمد زایی در این روش اینگونه است که بابت هر کلیکی که بر روی تبلیغ موجود در سایت تان انجام می شود هزینه ای به شما اختصاص خواهد یافت. متداول ترین روش برای این کار AdSense گوگل یا سیستم های دیگر می باشد. سایت های زیادی وجود دارند که دارای سیستم پرداخت به ازای کلیک هستند، با یک جستجوی ساده می توانید آنها را بیابید.

   

  11- کسب درآمد با نوشتن

  اگر مدیر وبلاگ یا سایتی کمی خسته به نظر می رسد و شما توانایی و شور و شوق زیادی برای نوشتن دارید می توانید از این راه کسب درآمد کنید. همچنین نوشتن یک کتاب الکترونیکی نیز ممکن است گزینه ای جالب به نظر برسد.

  کسب و کار آنلاین - کسب و کار - فریلنسر - فری لنسر - پاور دیتا - کردیت کارت مجازی - ویزا کارت مجازی

  از مزایای کتاب های الکترونیکی می توان به دسترسی آسان، نداشتن هزینه چاپ و حمل و نقل اشاره کرد. در صورتی که مهارت زبانی قوی داشته باشید می توانید تبدیل به یک نویستنده متخصص شوید، در این صورت مدیران سایت ها با کمال میل حاضر اند با شما کار کنند.

   

  12- انجام تحقیقات

  نمی توانید طراحی کنید، ترجمه کرده و یا کد نویسی کنید؟ نگران نباشید. اجازه ندهید این امر باعث توقف کسب درآمد شما از اینترنت شود. اگر در هفته چند ساعت زمان اضافی دارید می توانید آن را به انجام کارهای تحقیقاتی برای افراد و یا شرکت ها اختصاص دهید. بسیاری از سازمان ها و کسب و کارهای مختلف، افرادی را جهت انجام تحقیقات خاص استخدام می کنند، شما نیز می توانید یکی از آنها باشید.

   

  13- بازاریابی آنلاین

  پس از آنکه وبسایت یا وبلاگ تان ایجاد شده و برای موتورهای جستجو (SEO) بهینه سازی شد نوبت بازاریابی آنلاین (SEM) است. در صورتی که عملکرد خوبی داشته باشید پتانسیل کسب درآمد با این روش بسیار زیاد خواهد بود. روش های زیادی برای بازاریابی آنلاین وجود دارد، برای مثال می توان به نوشتن مقاله در مورد محصولات خود، ارسال تبلیغ در رسانه های اجتماعی، نوشتن مطلب در فروم ها، اضافه کردن سایت خود به دایرکتوری های مختلف و .. اشاره کرد.

   

  نتیجه گیری

  اینترنت سرشار از فرصت های فراوان برای کسب درآمد است. کسب و کار اینترنتی منبع اصلی درآمد نیست اما می تواند کمک هزینه خوبی در آخر هر ماه برای شما باشد. با این حال، برخی از کارآفرینان اینترنتی با توجه به تلاش و پشتکار فراوانی که داشته اند توانسته اند رویاهای خود را محقق سازند. آیا بدست آوردن پول از طریق اینترنت گزینه خوبی برای شما است؟
  امیدوارم که این لیست از کسب و کارهای آنلاین برای شما الهام بخش بوده و به شما کمک کند که در این راه گام بردارید.

   

  برچسب ها :

  دیدگاه خود را به ما بگویید.

   

  Real Time Analytics