اسپاتیفای

 • 3 آوریل 2017
 • نویسنده : sourifardin
 • خواندن در 2 دقیقه
 • اسپاتیفای سرویسی برای پخش موسیقی است و برای اولین بار در 23 آوریل 2006 در سوئد بنیان گذاری شد و 7 اکتبر 2008 اجرایی شد. اسپاتیفای هم اکنون در چندین پلتفرم از جمله ویندوز، اندروید، IOS، ویندوز فون قابل دسترسی است و همچنین نسخه ی پلیر تحت وب  آن به صورت رایگان قابل استفاده است.

  اسپاتیفای spotify دنیای موزیک در جیب شما - کردیت کارت مجازی - پی پال - پاور دیتا - افتتاح حساب پی پال

  اسپیفای بیشتر در اروپا، آمریکا، استرالیا، نیوزلند و بخشهایی از آسیا در دسترس است. با استفاده از این برنامه میتوان موسیقی مورد نظر را از طریق پارامترهای مختلف مانند خواننده، آلبوم، ژانر، فهرست پخش یا عنوان قطعه جستجو کرد. کاربران میتوانند فهرست پخش را ایجاد، تدوین و به اشتراک بگذارند همچنین قطعات مورد نظرشان را در شبکه های اجتماعی منتشر کرده و با سایر کاربران فهرست پخش بسازند.

  اسپاتیفای به بیش از 30 میلیون ترانه دسترسی دارد. در ژوئن 2016 بیش از 100 میلیون کاربر فعال داشت و در مارچ 2017 حدودا 50 میلیون کاربر را در اختیار داشت که برای بهره برداری از خدمات هزینه پرداخت میکردند.

  برخلاف فروش واقعی یا دانلود آهنگها که به هنرمند پول مشخصی برای هر آهنگ یا آلبوم داده میشود، اسپاتیفای بر اساس تعداد دفعاتی که ترانه های یک هنرمند بر روی دستگاهی پخش شود به او مقداری را پرداخت میکند. آنها تقریبا 70% سود را به دارندگان حقوق انحصاری میپردازند و بر اساس توافقهای مجزا سهم هنرمندان را میپردازند. اسپاتیفای با انتقادهایی از جانب هنرمندان و تهیه کنندگان مانند تیلور سوئیفت و رادیو هد روبرو شده است.

  اسپاتیفای در ابتدا مدلی رایگان و آزمایشی را در اختیار قرار میدهد تا کاربر استفاده نماید. سود اسپاتیفای در نتیجه ی فروش نسخه های برتر به کاربران و قرار دادن آگهی در آن هاست.

  اسپاتیفای spotify دنیای موزیک در جیب شما - کردیت کارت مجازی - پی پال - پاور دیتا - افتتاح حساب پی پال

  نسخه های اسپاتیفای spotify

  در ژوئن 2016 سه نسخه ی اسپاتیفای با زمان گوش دادن نامحدود عرضه شد:

  اسپاتیفای رایگان : این نسخه همراه با تبلیغات بود و تنها ترانه ها را به صورت تصادفی بر روی موبایل پخش میکرد. کیفیت بالایی نداشت و به صورت آفلاین نیز امکان گوش دادن به موسیقی وجود نداشت.

  اسپاتیفای ممتاز : نسخهای بدون تبلیغات و توانایی گوش دادن بر روی موبایل و همچنین کیفیت بالای صوتی که امکان گوش دادن به صورت آفلاین را نیز فراهم میاورد. این نسخه در امریکا با قیمت 9.99 دلار به فروش میرسد.

  اسپاتیفای خانوادگی : نسخه های بدون آگهی که با کیفیت بالا و امکان گوش دادن آفلاین بر روی موبایل را داراست. این نسخه در آمریکا به قیمت 14.99 دلار به فروش میرسد.

  اما اگر به دنبال داشتن حساب ممتاز با قابلیتهای کامل هستید باید با کارت بانکی بین المللی آنرا خریداری کنید. از آنجایی که ایران در تحریم قرار دارد داشتن این کارت بانکی ممکن نیست. بنابراین باید از پی پال ( افتتاح حساب پی پال ) یا کردیت کارت مجازی (تنها با تهیه مستر کارت پلاتینیوم میتوانید از این سایت خرید نمایید) استفاده نمایید.

  اسپاتیفای spotify دنیای موزیک در جیب شما - کردیت کارت مجازی - پی پال - پاور دیتا - افتتاح حساب پی پال

  کردیت کارت مجازی در راستای انجام پرداخت های ارزی در اینترنت طراحی شده است. این کارت ها مانند کارت های بانکی معمولی است با این تفاوت که نسخه فیزیکی کارت برای مشتری ارسال نمیگردد. در این کارت ها عوامل مورد نیاز برای خرید اینترنتی مانند شماره 16 رقمی کارت به همراه تاریخ انقضا و سایر موارد در قالب یک ایمیل برای شما ارسال میگردد. تمامی این کارت ها را پیش پرداختی می نامند و به این معنی که به حساب بانکی متصل نیستند و تنها برای خریدهای اینترنتی اعتبارشان خریداری می شود. در ایران این نوع کارت های ارزی استفاده های زیادی دارند. با استفاده از این کارت می توانید اکانت برتر اسپاتیفای را برای خود خریداری کنید.

   

  برچسب ها :

  دیدگاه خود را به ما بگویید.

   

  Real Time Analytics