داستان افتتاح حساب پی پال و پاور دیتا

 • 16 مارس 2017
 • نویسنده : sourifardin
 • خواندن در دقیقه
 • شما هم میتوانید جزو 197 میلیون کاربر پی پال باشید. افتتاح حساب پی پال بسیار راحت می باشد البته با خدمات پاور دیتا زیرا ایران جز کشورهای تحریم شده از جانب این شرکت است . حساب‌ کاربری پی پال می‌تواند یکی از انواع Premier، Personal و یا Business باشد. همچنین می‌توانید در هر زمانی که خواستید نوع یک حساب پی پال را از Personal به دیگر انواع یعنی Premier یا Business تغییر دهید.

   

  افتتاح حساب پی پال - حساب پی پال - پاور دیتا - کردیت کارت مجازی - ویزا کارت مجازی - خرید پی پال

   

  حساب‌های پی پال از نوع Premier و Business دارای امکانات بیشتر و محدودیت‌های کمتری نسبت به اکانت های Personal هستند و پس از ارائه مدارک لازم مطابق درخواست پی پال، می‌توانند برای پاسخگویی به مقاصد حرفه‌ای‌تر شامل تراکنش‌های دریافتی و پرداختی با مبالغ بزرگ‌تر و یا تعداد بیشتر تراکنش‌ها در مقایسه با اکانت های Personal مورداستفاده قرار گیرند.

  حساب personal (شخصی) به‌عنوان یک حساب عادی برای گردش‌های مالی در سطح کم بکار می‌رود.
  حساب Premier علاوه بر قابلیت‌های حساب شخصی، توان دریافت کارت اعتباری، کارت بانکی و حساب بانکی را هم دارد. بعلاوه مشخصه‌هایی مانند سبد خرید و گزارش پرداخت نیز دارد. برای داشتن این نوع از حساب باید هزینه‌ای را پرداخت کنید.
  نوع دیگر حساب، Business است و مخصوص افرادی است که کسب‌وکارهای تجاری بزرگ‌تری دارند و یا فروشگاه آنلاین خرید فروش کالا را اداره می‌کنند. این حساب می‌تواند تحت نام بیزنس شما باشد. برای استفاده از این حساب هم باید هزینه‌ای را پرداخت نمایید.

   

  افتتاح حساب پی پال

   

  افتتاح حساب پی پال در ایران

  شرکت پی پال به تبعیت از قوانین ایالات متحده درزمینهٔ تحریم ایران، به کاربران ایرانی خود هیچ‌گونه سرویسی را ارائه نمی‌دهد.  ایجاد حساب پی پال برای فردی خارج از مرزهای ایران (و همچنین خارج از مرزها دیگر کشورهای تحریم شده توسط پی پال) ساده و سریع است، اما برای کاربران ایرانی نه تنها ساده نیست که مطابق تمهیدات این وب سایت قاعدتاً باید ناممکن باشد. مطابق تحریم پی پال، هرگونه استفاده کاربران ایرانی از پی پال ممنوع است و در نتیجه دسترسی به تمامی صفحات موجود در وب سایت PayPal.com با IP ایران مسدود است. همچنین بر طبق این تحریم، در صورتی که پی‌پال در مورد ایرانی بودن یک کاربر شک کند، حق دارد تا اکانت پی پال او را مسدود نماید و موجودی حساب کاربر مورد نظر را غیرقابل دسترس می‌کند.

   

   افتتاح حساب پی پال وریفای شده 3 ساله متصل به ویزا کارت مجازی | پاور دیتا

   

  به خاطر همین موارد بهتر است تا برای افتتاح و کار با این حساب حتماً از IP ثابت اختصاصی غیر ایرانی استفاده کنید و فقط در صورت ضرورت به حساب خود مراجعه کنید زیرا تمامی گزارش‌ها توسط ایمیل به‌طور اتوماتیک برایتان ارسال می‌شود و نیازی به مراجعه مکرر به حساب پی‌پال خود ندارید.
  برای افتتاح حساب پی پال بهتر است تا از کشورهای آمریکا، انگلیس، کانادا و استرالیا استفاده نکنید چون حساب کاربری در این کشورها برای تائید نیاز به حساب بانکی دارند. در نتیجه بهتر است از کشورهایی اروپایی استفاده شود و آدرس را نیز یک آدرس در همان کشور ذکر کنید که پاور دیتا این کار را برای شما به راحتترین طریق انجام می دهد. و حتماً سؤالات امنیتی که در هنگام ثبت نام وارد می‌کنید را به خاطر بسپارید . توجه کنید که حساب شما حتماً باید وریفای (verify) شود برای این منظور شما می‌توانید با یک ویزا کارت اقدام به وریفای کردن حساب نمایید.
  سازوکار احراز هویت در پی‌پال به این صورت است که پی‌پال به صورت تصادفی هر ماه چند هزار حساب را موقتا مسدود می‌کند و شماره حساب بانکی و یا سؤال امنیتی از شما می‌پرسد که در صورت پاسخ صحیح حساب همان لحظه به حالت اول باز می‌گردد و مجدداً قابل استفاده می‌شود.

  اگر به دنبال افتتاح حساب پی پال هستید آن هم به صورت وریفای شده، با پاور دیتا تماس بگیرید، زیرا حساب هایی که توسط پاور دیتا ایجاد می شوند از کشورهای اروپایی و کاملا وریفای شده است و اعتبار اولیه این حساب 10 دلار برای شما شارژ خواهد شد. از لحظه ایجاد حساب توسط ما شما میتوانید 3 سال نگران منقضی شدن این حساب نباشید.

   

  چرا افتتاح حساب را به پاوردیتا بسپاریم؟

  1- ارائه کاملترین بسته خدمات افتتاح حساب پی پال
  2- عدم افتتاح حساب در کشورهای عربی، افتتاح حساب در اروپا
  3- دسترسی به IP اختصاصی اروپا
  4- ارائه ویزا کارت مجازی با 10 دلار اعتبار اولیه
  5- قابلیت شارژ مجدد حساب
  6- افتتاح حساب در کمتر از دو روز

   

  برچسب ها :

  دیدگاه خود را به ما بگویید.

   

  Real Time Analytics