سایت STEAM و بازی های پر هیجان

 • 12 مارس 2017
 • نویسنده : sourifardin
 • خواندن در دقیقه
 • امروزه خیلی ها دنبال بازی های جدید و پر هیجان می باشند تا بتوانند ساعاتی لذت بخش را بگذرانند، مخصوصا در ایامی نوروز که پیش رو است این بازی ها بسیار استقبال زیادی دارند. برای اینکه بتوانید بهترین و جدید ترین بازی های روز را دانلود کنید، پاور دیتا به شما سایت steam را معرفی میکند، وب سایتی با تخصص تفریح و سرگرمی به گونه ای که زمان را فراموش کنید. بازی، ارتباطات، خلاقیت و بسیاری چیزهای دیگر. همین امروز Steam را نصب کرده و بازی را شروع کنید.

  سایت steam پرداخت با کردیت کارت پرداخت با پی پال ویزا کارت مستر کارت پاور دیتا

  سایت steam | پاور دیتا

   

  چرا سایت steam

  هزاران بازی از ماجراجویی گرفته تا بازی های فکری در دسترس است. از ماموریت های انحصاری و به روز رسانی های خودکار بازی ها لذت ببرید. افراد جدید را ملاقات کرده، عضو بازی های گروهی شوید، در بازی چت کنید و خیلی چیزهای دیگر! 100 میلیون امکان دوستی برایتان وجود دارد.

  در Steam Workshop به دوستان خود هدیه دهید، موارد را به اشتراک بگذارید و حتی محتویات تازه ای را ایجاد کنید. اینگونه به برنامه های موردعلاقه تان شکل دهید و زمان را به خوشی بگذرانید.
  از طریق رایانه ی شخصی، Mac، Linux box، دستگاه موبایل یا حتی تلویزیون می توانید از مزایای Steam لذت ببرید.

  سایت steam پرداخت با کردیت کارت پرداخت با پی پال ویزا کارت مستر کارت پاور دیتا دانلود بازی

  سایت steam | پاور دیتا

  در Steam بیش از 1000 بازی وجود درد که در این بین بازی های رایگان بسیار هم وجود دارد . این برنامه به شما امکان دسترسی به 25 میلیون بازیکن آنلاین را داده و شبکه ی جهانی قدرتمندی دارد. Steam ، معروفترین سایت بازی است که هر کسی یا گروهی که تولید کننده بازی است میتواند محصول خود را به بیش از 25 میلیون بازیکن حرفه ای بفروشد و سود آوری خوبی برای خود داشته باشد.

   

  سایت steam پرداخت با کردیت کارت پرداخت با پی پال ویزا کارت مستر کارت پاور دیتا دانلود بازی

  سایت steam | پاور دیتا

   

  با ایجاد حساب کاربری می توان به بخش بازی های انجام شده یا خریداری (کردیت کارت مجازی) شده دسترسی یافت. پس از انتخاب بازی مورد نظر از شما در مورد اینکه قرار است آن بازی را برای خود بخرید (ویزا کارت و مستر کارت مجازی) یا به دیگری هدیه کنید پرسیده می شود.
  تمامی پرداخت های (پرداخت با کردیت کارتپرداخت با پی پال) بر روی Steam انجام خواهد شد و خریدها از طریق Steam Wallet صورت می گیرد. وقتی اطلاعات پرداخت ( پرداخت دلاری) را در Valve یا یکی از پردازش گرهای پرداخت وارد کردید، به Valve اعلام می کنید که دارای کارت، PIN، رمز عبور یا حساب مرتبط هستید و اینکه از کارت اعتباری خود برای پرداخت استفاده می نماید. ممکن است بنابر قوانین مالیاتی نیاز به آدرس یا سایر اطلاعات نیز باشد.
  Steam Wallet نه حساب بانکی است نه ابزار پرداخت. بلکه نوعی تعادل برای خرید محتویات و خدمات ایجاد می کند. ممکن است پول را در Steam Wallet خود از طریق کارت اعتباری (کردیت کارت مجازی)، کارت پیش پرداخت یا هر روش قابل قبول Steam قرار دهید. پس از 24 ساعت مقدار کلی ذخیره شده در Steam Wallet به علاوه مقدار کل هزینه شده خارج از Steam Wallet نباید بیشتر از 2000 دلار آمریکا باشد. حساب کاربری شما پس از پرداخت 30 روز قابل استفاده خواهد بود و در صورت تمایل امکان تمدید آن نیز وجود دارد.در صورت انصراف پس از دو هفته و کمتر از دو ساعت بازی کردن، پول پرداخت شده قابل بازگشت خواهد بود.

   

  اگر تمایل به خرید از سایت steam داشتید، پاور دیتا میتواند شما را در این خرید همراهی نماید، پرداخت با کردیت کارت مجازیویزا کارت مجازیمستر کارت مجازی و پرداخت با پی پال)، فقط کافی است با ما در میان بگذارید.

   

  برچسب ها :

  دیدگاه خود را به ما بگویید.

   

  Real Time Analytics