میزبانی وب Godaddy، غول هاستینگ جهان

 • 13 مارس 2017
 • نویسنده : sourifardin
 • خواندن در دقیقه
 • همانطور که همه می دانند، Godaddy معروفترین نام دامنه و شرکت میزبانی وب در جهان است. در سال 2016 خود godaddy اعلام کرد که بیش از 60 میلیون نام دامنه و میزبانی وب را مدیریت می کند. انجام چنین تجارت و کسب وکار گستردهای چالشی بزرگ برای شرکتهاست، اما Godaddy آنرا به راحتی مدیریت میکند. میزبانی وب Godaddy بهترین خدماتی است که به کاربرانش برای ذخیره ایمن داده هایشان و مراقبت از آنها عرضه میشود.

  میزبانی وب Godaddy - پرداخت با کردیت کارت مجازی ویزا کارت مجازی مستر کارت مجازی پاور دیتا

  اول از همه باید بدانیم که میزبانی وب چیست؟ میزبانی وب خدمات یا برنامه ای است که مسیری ویژه را برای افراد یا سازمانها در راستای پست کردن مجموعه صفحات وب یا وبسایت بر روی اینترنت فراهم میاورد. همچنین بدان معنی است که به شما کمک خواهد کرد تا وب سایت خود را در دسترس شبکه ی جهانی یا اینترنت قرار دهید. میزبانان وب مراکز دادهای و ارتباطات با سایر سرورهای موجود در مراکز دادهای مجزا را فراهم میآورند.
  در اینجا در مورد دلیل اینکه چرا همه باید از میزبانی وب Godaddy برای میزبانی سایت خود استفاده کنند. هاستینگ های خوبی در کشورمان وجود دارد که شما می توانید به راحتی از آنها خرید نمایید ولی همیشه خدمات بیشتر و بهتر برای هر کسی در اولویت قرار دارد، البته همیشه کار کردن با بهترین ها لذت بخش خواهد بود.

   

  قیمت گذاری Godaddy

  قیمت برای هر چیزی که در کسب و کار نقش دارد، مهم است. Godaddy همیشه محصولات و خدماتش را در قیمت مناسبی به مشتریان عرضه میکند. همچنین معاملاتی عالی را با ارائه ی حتی بیش از 60% تخفیف برای هر خرید (خرید با کردیت کارت مجازیویزا کارت مجازیمستر کارت) فراهم می اورد. در اینجا می توانید تفاوت فاحشی را در قیمت ها نسبت به میزبانی سایر شرکت ها ببینید. اگر کاربر قصد داشته باشد که وب سایتی را برای مدت بیش از دو سال برنامه ریزی کند Godaddy قیمت بسیار ارزانی را برای نام دامنه و میزبانی وب پیشنهاد خواهد کرد.

   

  میزبانی وب Godaddy - پرداخت با کردیت کارت مجازی ویزا کارت مجازی مستر کارت مجازی پاور دیتا

   

  واسطه ی شبکه

  Godaddy مدیرت دامنه ی بهتر و پیشرفته تری را برای کنترل وب سایت تان به روشی که می خواهید، ارائه می کند. مدیرت دامنه در واقع به شما کمک می کند تا نام دامنه تان را مدیریت کنید. مدیرت بد DNS یا واسط می تواند دردسرزا باشد در حالیکه واسط خوب شما را به سمت سامان دهی آسان سوق می دهد.

   

  پشتیبانی و ذخیره

  پرداخت با کردیت کارت مجازی - میزبانی وب Godaddy - ویزا کارت مجازی مستر کارت مجازی پاور دیتا

  Goadaddy به شما این تضمین را میدهد که به راحتی بتوانید فایل های خود را به زمان مورد نظر خود بازیابی نمایید و گران فایل های خود نباشید، چون روزانه چندین بار اطلاعات شما بکاپ گرفته می شود.

   

  سایر ویژگی هایی که Godaddy فراهم می آورد

  ذخیره ی دادگان 1 گیگابایتی
  نظارت و محافظت DDoS 24 ساعته در هفت روز هفته
  سهولت و انعطاف پذیری Control Panel
  1 کلیک و نصب بیش از 100 برنامه ی کاربردی

  چگونه می توان حداقل پول را در خرید از میزبانی وب Godaddy خرج کرد
  همه می خواهند که در خرج کردن پول صرفه جویی کنند و از اینرو هر کاربر به وب سایت های مختلفی سر می زند تا شاید قبض یا کد تخفیف دریافت کند. شما می توانید با استفاده از قبوض میزبانی Godaddy، کدهای Hosting Promo ، قبض نام دامنه و کدهای تخفیف که در WebTechCoupons وجود دارند، هزینه هایتان را بسیار کاهش دهید.

  اگر در هنگام خرید از goddady نیاز به پرداخت با کردیت کارت (ویزا کارتمستر کارت و پرداخت با پی پال ) داشتید با پاور دیتا در میان بگذارید اگر هم نیاز به افتتاح حساب پی پال داشتید میتوانید با قیمت بسیار رقابتی از پاور دیتا تهیه نمایید تا در سریع ترین زمان ممکن این کار را برای شما انجام دهیم.

   

  برچسب ها :

  دیدگاه خود را به ما بگویید.

   

  Real Time Analytics