15 سایت فریلنسر خوب برای پیدا کردن شغل پردرآمد (بخش دوم)

 • 1 مارس 2017
 • نویسنده : sourifardin
 • خواندن در 2 دقیقه
 • در بخش اول مقاله 15 سایت فریلنسر خوب برای پیدا کردن شغل پردرآمد به 7 مورد از سایت فریلنسر ها پرداختم،‌به سایتهای مطرحی که هر کدامشان میتواند درآمد های زیادی را برای شما داشته باشند.با پاور دیتا همراه باشید تا با مابقی سایت های فریلنسر  آشنا شوید.

  فریلنسر فری لنسر freelancer پاور دیتا

  سایت های فریلنسر

  8. Peopleperhour

  فری لنسر فری لنسر پاور دیتا freelance

  در این سایت تمرکز کسب‌و‌کار بر روی پروژه‌های مربوط به وب است. اگر طراح سایت، توسعه‌دهنده وب و یا متخصص SEO هستید، این سایت بهترین پیشنهاد برای فعالیت شماست و از گذاشتن زمان برای فریلنسر در این سایت پشیمان نمی‌شوید.

  9. Freelance Writing Gigs

  اگر نویسنده، ویراستار، بلاگر و یا ناشر هستید و یا اگر در حوزه‌های مرتبط با نشر و چاپ فعالیت می‌کنید، پلتفرم Freelance Writing Gigs بهترین گزینه برای شماست تا پروژه‌های نوشتاری خود را به کارفرمایان ارائه دهید.

  10. Demand Media

  این پلتفرم طراحی شده برای افراد خلاق است. افرادی مانند نویسندگان، فیلم‌سازان، تهیه‌کنندگان، عکاسان و از این قبیل مشاغل در Demand Media موفق خواهند بود. اگر با این سایت کار کنید به محتوای منحصربه‌فردی دسترسی دارید، همچنین با مخاطبان در تعامل هستید تا به ترویج استعدادها و مهارت‌هایتان بپردازید‌.

  11. College Recruiter

  همان‌طور که از نام این سایت مشخص است، این پلتفرم مرتبط با پروژه‌های دانشگاهی است. همچنین کسانی که تازه فارغ‌التحصیل شده‌اند می‌توانند در این سایت به دنبال کار در هر موضوعی بگردند. College Recruiter علاوه بر اینکه کارهای نیمه‌وقت به شما پیشنهاد می‌دهد، می‌تواند سکوی پرشی برای پیشرفت و کسب مهارت در حرفه تخصصی شما باشد.

  12. GetACoder

  فری لنسر فریلنسر پاور دیتا

  این سایت برای نویسندگان، طراحان وب و برنامه‌نویسان خدمات فریلنسر ارائه می‌دهد. این وب‌سایت دقیقاً همان چیزی است که کسب‌و‌کارهای کوچک برای رونق گرفتن نیاز دارند. GetACoder میلیون‌ها کار در مقیاس کوچک برای انتخاب کردن ارائه می‌دهد.

  13. iFreelance

  ظرفیت این پلتفرم در به‌کارگیری افرادی است که احتمال کار در دنیای فریلنسری را دارند. افرادی مانند نویسندگان، ویراستارها و برنامه‌نویس‌ها و دیگران.

  برخلاف دیگر پلتفرم‌ها، iFreelance به شما اجازه می‌دهد که صد درصد از درآمد خود را حفظ کنید.

  14. Project4hire

  این سایت با صدها بخش به‌صورت دسته‌بندی‌شده، امکان شناسایی راحت‌تر کارهایی که با حرفه تخصصی شما مرتبط هستند را بدون جستجو در پست‌های حجیم و گسترده فراهم می‌کند. Project4hire پلتفرم مناسبی برای کد نویسان، مشاوران و طراحان است.

  15. SimplyHired

  این پلتفرم با محدوده گسترده‌تری نسبت به دیگر سایت‌های فریلنسری در حال ارائه پروژه است. پیشنهادهای این پلتفرم طیف گسترده‌ای از فریلنسرها، از فروشندگان گرفته تا افراد مشغول در ساخت‌وساز را در برمی‌گیرد. SimplyHired دارای وبلاگی برای آموزش نکات استخدام، فهرست راهنما برای شرکت‌ها و جستجوی کار بر اساس مکان است.

  فرقی نمی‌کند که شما برنامه‌نویس، طراح، دانشجو و یا فردی که در تمام این فعالیت‌ها تخصص دارد باشید. درهرصورت پلتفرمی برای ارائه فریلنسری پیدا می‌شود. سایت‌های بالا را ببینید تا همین امروز در حرفه موردنظرتان مشغول شوید.

  اگر خواستید در این سایت ها فعالیت کنید و به فکر ایجاد یک حساب پی پال و اتصال آن برای دریافت درآمد خود داشتید پاور دیتا میتواند شما را یاری کند.

   

  برچسب ها :

  دیدگاه خود را به ما بگویید.

   

  Real Time Analytics