15 سایت فریلنسر خوب برای پیدا کردن شغل پردرآمد

 • 1 مارس 2017
 • نویسنده : sourifardin
 • خواندن در 2 دقیقه
 • در این مقاله ۲ بخشی از پاور دیتا شما را بیشتر با سایت های مطرح فریلنسر آشنا خواهیم کرد که شما به واسطه آنها میتوانید درآمد های خوبی را کسب نمایید.

  فریلنسر فری لنسر freelancer پاور دیتا

  به دنبال راه مناسب‌تری برای کسب درآمد خوب هستید یا به دنبال فرصت‌های شغلی حرفه‌ای‌تری می‌گردید؟ یا اینکه ترجیح می‌دهید در کسب‌وکار آزاد شرکت کنید تا آزادی عملی بیشتری داشته باشید؟ شکی نیست که امروزه میلیون ها نفر از مزایای کسب‌وکار آزاد حرفه‌ای (فریلنسر) مطلع شده‌اند.

  هرچه زندگی مردم به سمت دیجیتال شدن میرود، تعداد مراکزی که کسب‌و‌کار آزاد را ارائه می‌دهند نیز به‌صورت قابل‌توجهی افزایش می‌یابد.

  شما به‌عنوان یک فریلنسر باید بتوانید از طریق ایجاد چند شعبه از کار خود، تهیه کردن سابقه از کارهایی که تابه‌حال انجام داده‌اید و شرکت در آزمون‌ها، توانایی‌های خود را ثابت کنید.

  پانزده مورد از بهترین سایت‌هایی که می‌توانند به شما به‌عنوان فریلنسر خدمات ارائه دهند، به شرح زیر می‌باشند. البته مانند این سایت ها در ایران موجود می باشند، ولی درآمدهایی که در سایت های زیر خواهید داشت قابل مقایسه با سایت های ایرانی نیست. تنها مسئله ای که وجود دارد این است که شما باید حساب پی پال داشته باشید

   

  سایت های پر طرفدار فریلنسر

  1-Upwork

  فری لنسر فریلنسر پاور دیتا کارآزاد

  این سایت با بیشتر از ۱.۵ میلیون مشتری، همیشه کار برای ارائه دادن به فریلنسرها در بسیاری از زمینه‌ها دارد Upwork .علاوه بر پروژه‌های کوتاه مدت و بلند مدت، شامل پروژه‌های ساعتی و نیمه‌وقت در سطوح تخصصی و نیمه تخصصی و مبتدی است.

  صرف نظر از اینکه چقدر در حرفه خود متخصص باشید، این سایت می‌تواند کاری برای شما دست‌و‌ پا کند.

   

  2-Toptal

  فری لنسر فریلنسر کار آزاد پاور دیتا

  این سایت رویکرد متفاوتی نسبت به سرویس‌های دیگر دارد و آن بستر مناسبی است که برای فریلنسرهای خوش‌ذوق و مستعد فراهم می‌کند. اگر از فرآیند گزینش در Toptal با موفقیت عبور کنید، دسترسی بی‌نظیری به پروژه‌های کارآمد با مشتریان بزرگی مانند JPMorgan، Zendesk، Airbnb و دیگران خواهید داشت که طبیعتاً همراه با یک پاداش عادلانه خواهد بود. همچنین در این سایت می‌توانید به جامعه بزرگ Toptal بپوندید و به اطلاعات مستمری در مورد خرید و فروش‌ها و رویدادهای فناوری دسترسی داشته باشید.

   

  3. Elance

  freelance پاور دیتا فری لنسر فریلنسر

  مزیت بزرگ Elance برداشتن موانعی است که همیشه فریلنسرها را عذاب می‌دهد. در این سایت قادر خواهید بود تا پروفایل کاملی برای خود طراحی کنید، بدون اینکه مجبور باشید جزئیات را فاکتور بگیرید و مهارت‌های خود را محدود کنید.

  همچنین سیستم پرداخت‌ها در این سایت به شما این اطمینان را می‌دهد که به ازای هر ساعتی که کار کنید پرداخت معینی خواهید داشت.

  پی‌نوشت: سایت Elance در هنگام انتشار این مقاله با سایت upwork ادغام‌ شده است.

   

  4. Freelancer

  فری لنسر فریلنسر پاور دیتا freelancer

  برخلاف دیگر پلتفرم‌ها و باوجود ارائه میلیون‌ها پروژه به کاربران، نقطه عطف پلتفرم Freelancer ایجاد رقابت و مسابقه در بین فریلنسرها برای به اثبات رساندن توانایی‌هایشان است.

  اگر شما فردی رقابت‌جو و اهل مسابقه دادن هستید و یا اینکه اعتمادبه‌نفس بالا در تخصص خود دارید، این سایت بهترین ویترین برای نمایش دادن توانایی‌های شماست و از این طریق می‌توانید مشتریان بیشتری را جذب نمایید.

   

  5. Craigslist

  بیشتر مردم سایت Craigslist را تنها به‌عنوان سایتی که خدمات خریدوفروش وسایل متفرقه ارائه می‌دهد، می‌شناسند؛ اما این سایت درواقع یک منبع بی‌نظیر برای یافتن کار فریلنسرهاست. اگر برای تخصص‌ خود محدودیت مسافت و رفت‌و‌آمد دارید، در این سایت به‌راحتی ‌می‌توانید از پروژه‌های محلی آگاه شوید. همچنین اگر علاقه به دورکاری نیز دارید، در Craigslist می‌توانید به پروژه‌هایی که در شهرهای بزرگ ارائه می‌شوند دسترسی داشته باشید.

   

  6. Guru

  این سایت به شما امکان می‌دهد تا به‌راحتی سابقه کاری خود را در معرض نمایش بگذارید. Guru پروژه هارا به‌صورت روزانه به شما نمایش می‌دهد تا مطمئن باشید هیچ پیشنهاد کاری خوبی را از دست نمی‌دهید. همچنین Guru Work Room امکان مدیریت راحت‌تر کارهایتان را برای شما فراهم می‌کند.

   

  7. 99designs

  این سایت یک پلتفرم مناسب برای فریلنسرهای طراح است. 99designs این امکان را فراهم کرده است که فریلنسرها در مسابقات طراحی با یکدیگر به رقابت بپردازند و از طرف کارفرمایان فیدبک دریافت کنند و بهترین فریلنسر شوند. این سایت فضای مناسبی برای طراحان مستعد فراهم کرده است تا توانایی‌هایشان را به اثبات برسانند.

  بخش دوم مطلب 15 سایت فریلنسری خوب برای پیدا کردن شغل پردرآمد

   

  برچسب ها :

  دیدگاه خود را به ما بگویید.

   

  Real Time Analytics