مانی اوردر چیست؟

 • 19 فوریه 2017
 • نویسنده : sourifardin
 • خواندن در 2 دقیقه
 • چرا مانی اوردر برای مبادلات ایران اهمیت پیدا کرده است؟ در سال های گذشته به خاطر مشکل هایی که کشور ما در سطح جهانی با بقیه کشور ها داشته است، برخی محدودیت های کاری برای افراد ایرانی که قصد جابجایی پول بین کشور ها و پرداخت بعضی هزینه ها به دلیل های مختلف دارند ایجاد شده است.

  مانی اوردر مانی اوردر چیست پاور دیتا

  مانی اوردر – پاور دیتا

  برای مثال با بسته شدن سفارت برخی کشور ها در طی سالها ، همانند سفارت کانادا  ، پرداخت برخی هزینه ها همانند پرداخت هزینه مهاجرت به کانادا یا امثال آن با مشکل مواجه شده است و حتی بعضی از این سفارت ها ، از دریافت پول نقد مرسوم کشور خودداری می کنند و تنها اسناد اعتباری همان کشور را می پذیرند . یکی از این اسناد مانی اوردر Money order می باشد.

  چرا مانی اوردر

  ابزاری است که مشکل پرداخت هزینه های ویزای توریستی یا پرداخت هزینه اقامت را حل می نماید. مانی اوردر سندی است اعتباری که مشخص می کند که فردی که این سند را دارد، می تواند معادل آن را از موسسه صادرر کننده آن دریافت کند و یا به همان اندازه از سرویس آن موسسه استفاده نماید. مانی اوردر باید از موسسه مورد نظر در همان کشور درخواست داد و هزینه آن معادل مبلغ آن به علاوه مبلغی به عنوان کارمزد می باشد. ضمن اینکه برای کاربران ایرانی هم باید  به این مبلغ ، هزینه های پستی نیز اضافه می شود.

  با در دست داشتن money order می توانید با رفتن به سفارت مورد نظر یا سفارت های جایگزین در ایران یا کشور های همسایه ، جهت انجام مراحل اقامت و مهاجرت و مسافرت های توریسی و تفریحی اقدام  حاصل نمایید.

  اگر این سئوال در ذهن شماست که چگونه یک مانی اوردر را پر کنیم؟ میتوانید مقاله مربوط به آن را مطالعه نمایید در مقاله چگونه یک مانی اوردر را پر کنیم؟ یکسری نکات از طرف پاور دیتا به شما پیشنهاد شده.

   

  برچسب ها :

  دیدگاه خود را به ما بگویید.

   

  Real Time Analytics