تبدیل ارز و راهکارهای مختلف

 • 26 فوریه 2017
 • نویسنده : mostafa
 • خواندن در 3 دقیقه
 • راه های مختلفی برای تبدیل ارز وجود دارد. می توانید از خانه بیرون رفته و به کمک کارت اعتباری یا دبیت کارت های خود ارزتان را به هر شکلی که خواستید دریافت کنید. یا از بانک ها مراکزی که می توانند ارز خارجی به شما ارائه بدهند کمک بگیرید. در ادامه با پاوردیتا همراه باشید تا بهترین روند تبدیل ارز را به شما بگوییم.

   

  1. برداشت پول نقد با دبیت کار در عابربانک ها

  می توانید به یک عابربانک مراجعه کرده و با پرداخت هزینه چنچ پول ارز خارجی دریافت کنید. بانک شما هزینه ای را برای چنچ گول کسر کرده و سپس ارز خارجی به شما ارائه می دهد. استفاده از دبیت کارت و مراجعه به عابربانک می تواند هزینه های بیشتری برای تان در پی داشته باشد.

  اگر بانک شما بخشی از شبکه بانکداری بین المللی باشد هزینه های استفاده از دبیت کارت حذف خواهد شد.

  1. خرید با کارت اعتباری

  خرید با کارت اعتباری در خارج از کشور هیچ تفاوتی با استفاده از کارت ها در کشور خودتان ندارد. می توانید بدون نیاز به چنچ پول تان از کارت اعتباری استفاده کرده و خرید را انجام دهید. به این ترتیب شما تنها ملزم به پرداخت هزینه های شارژ کارت های اعتباری هستید.

  تبدیل ارز راهکارهای تبدیل ارز دبیت کارت پاور دیتا

  تبدیل ارز – پاور دیتا

  1. مراجعه به بانک و چک کردن نرخ ارز محلی

  معمولا بانک های بزرگ در مکان های توریستی می توانند ارز خارجی به شما ارائه داده و پول تان را چنچ کنند. تنها ارز رایج هر کشور به راحتی قابل دریافت است. با این حال اگر به بانک رفته و چند روز به آن ها وقت بدهید می توانند پول را به هر شکلی که دوست دارید به شما بدهند.

  1. خرید چک مسافرتی

  چک های مسافرتی را می توان در بانک های محل زندگی خود خریداری کرده و با پرداخت هزینه آن ها را شارژ کرد. رسیدهای خرید این چک ها را پیش خود نگه دارید تا بتوانید مالکیت خود را در صورت لزوم اثبات کنید.

  یکی از مزایای چک مسافرتی این است نمی توان آن ها را سرقت کرده و از آن ها استفاده کرد. بنابراین اگر فکر می کنید که در معرض به سرقت رفتن پول تان هستید چک مسافرتی گزینه خوبی برای شماست. ولی برخی تجار به راحتی به این چک ها اعتماد نمی کنند.

  تبدیل ارز - نقد کردن پی پال

  تبدیل ارز – پاور دیتا

  1. تبدیل ارز در فرودگاه

  در هر فرودگاه یک میز تبدیل ارز وجود دارد که بتوانید در آن تقاضای ارز خارجی کنید. اگر با هزینه های این قسمت مشکلی ندارید این می تواند از سریع ترین راه های دریافت ارز خارجی باشد.

  تبدیل ارز راهکارهای تبدیل ارز دبیت کارت پاور دیتا

  تبدیل ارز در فرودگاه – پاور دیتا

  1. تبدیل ارز در هتل

  هتل های بزرگ معمولا صرافی هایی هم مخصوص مشتریای هایشان دارند تا به راحتی بتوانند پول شان را چنچ کنند. هزینه های تبدیل ارز معمولا در هتل ها به نسبت فرودگاه ها مناسب تر است.

  تبدیل ارز راهکارهای تبدیل ارز دبیت کارت پاور دیتا

  تبدیل ارز در هتل – پاور دیتا

  1. خرید ارز از سایت ها

  خرید ارز را می توانید به طور آنلاین هم خریداری کنید اما فراموش نکنید که این روش ممکن است به دلیل اضافه شدن هزینه های حمل و نقل برای تان گران تمام شود.

  تبدیل ارز راهکارهای تبدیل ارز دبیت کارت - پاور دیتا

  تبدیل ارز – پاور دیتا

  1. مراجعه به یک بانک خارجی

  بانک های معمولی می توانند پول شما را به چک های مسافرتی تبدیل کنند. بانک های بزرگ معمولا مالیات های بیشتری به نسبت بانک های محلی از حساب تان کسر می کنند.

  اگر هم به نقد کردن درآمد های ارزی نیاز دارید بر روی لینک روبرو کلیک نمایید: مراجعه به صفحه

   

  برچسب ها :

  دیدگاه خود را به ما بگویید.

   

  Real Time Analytics