چگونه می توان مانع انتقال مانی اوردر شد؟

 • 26 فوریه 2017
 • نویسنده : mostafa
 • خواندن در 5 دقیقه
 • بعد از اینکه با مفهوم اینکه مانی اوردر چست و چگونه یک مانی اوردر پر کنیم؟ آشنا شدیم،‌ ممکن است در استفاده های شما از مانی اوردر نیاز داشته باشید که مانع انتقال مانی اوردر شوید.

  برای جلوگیری انتقال مانی اوردر سه راه وجود دارد.

  اگر معامله ای را با اتحادیه های غربی انجام داده اید و اکنون مایل هستید که آن را لغو کنید راه هایی برای این کار وجود دارد. در ادامه با پاوردیتا همراه باشید تا مراحل این عملیات را با هم مرور کنیم.

  1. جمع آوری و توقف تراکنش اطلاعات برای توقف انتقال مانی اوردر

  انتقال مانی اوردر مانی اودرچیست چگونه مانلی اوردر پر کنیم پاور دیتا

  انتقال مانی اوردر – پاور دیتا

  اتحادیه های غربی در ابتدا می خواهند بدانند دلیل شما برای لغو معامله و درخواست توقف آن چیست؟ بنابراین باید دلیل موجهی برای این موضوع داشته باشید. اگر فکر می کنید که درگیر یک تقلب شده اید باید بلافاصله به خدمات مشتریان اطلاع داده و درخواست لغو معامله را داشته باشید. با این کار اتحادیه های غربی به سرعت جلو برداشت پول شما را گرفته و معامله را کنسل می کنند. برای دریافت مبلغ پول تان نیز باید اطلاعات و شواهد کامل دال بر تقلب و مشکلات معامله را به اتحادیه ارائه دهید.

  1. لغو تراکنش پول به کمک اطلاعات امنیتی

  مسلما اتحادیه ها نمی توانند بدون مدرک و دلیل از طرف شما مانع انتقال مانی اوردر شوند. بنابراین لازم است که در اولین فرصت شماره کنترل انتقال پول و نام فرستنده و آدرس و نام گیرنده و کشور مبدا را برای آن ها ارسال نمایید. بهتر است اگر فرم پول را در دسترس دارید همان را برای اتحادیه ارسال کنید تا تمام اطلاعات لازم را در آن مشاهده کنند.

  1. تماس با محل اصلی معامله

  بهتر است اطلاعاتی هم در خصوص محلی که معامله را در آن انجام داده اید پیدا کنید و روی آن دقیق شوید. معامله ممکن است در یک آزانس خرید و فروش انجام شده باشد و یا اینکه به صورت آنلاین این کار را انجام داده باشید.

  اگر در آژانس این کار را کرده اید می توانید زمان و مکان و ساعت کار را پیدا کرده و به محل مراجعه کنید.

  همچنین اگر به صورت آنلاین انجام داده اید پیدا کردن ایمیل و یا شماره تماس طرف معامله ساده ترین کار است. به علاوه برای دسترسی به اتحادیه های معامله غربی گزینه “تماس با ما” دقیقا برای همچنین مواقعی گذاشته شده است. می توانید با کلیل بر روی این گزینه ایمیل مربوط به هر کشور را پیدا کنید. برای مثال اگر شما در آلمان هستید ایمیل مربوط به شما [email protected] می باشد.

  روش دوم: تماس با محل خرید

  انتقال مانی اوردر مانی اودرچیست چگونه مانلی اوردر پر کنیم پاور دیتا

  انتقال مانی اوردر – پاور دیتا

  1. اگر در یک آژانس معامله کرده اید می توانید خودتان به آن جا مراجعه کرده و به آن ها اطلاع دهید که می خواید مانع انتقال مانی اوردر خود شوید. همچنین اگر معامله به صورت آنلاین انجام گرفته باید فورا با آن ها تماس گرفته و یا با ارسال یک ایمیل خواستار توقف معامله شوید.

  2. ارائه اطلاعات لازم .

  مانع انتقال مانی اوردر مانی اوردر چیست پر گردن انی اوردر پاور دیتا

  مانع انتقال مانی اوردر – پاور دیتا

  در این مرحله لازم است تمام اطلاعاتی که در معامله داشته اید جمع آوری کرده و به اشخاص مرتبط بدهید. این کار را می توانید به کمک ایمیل یا شماره تلفن انجام دهید.

  باید یک توضیح برای ایجاد مانع انتقال مانی اوردر و ارائه مدارک خواستار این کار شوید. با این کار می توانید از هر گونه تقلب در معامله نیز جلوگیری کنید.

  با ارائه اطلاعاتی از قبیل:

  می توانید برای لحاظ کردن منع انتقال مانی اوردر اقدام کنید. هر کدام از اطلاعات فوق که با واقعیت مطابقت نداشته باشد از نظر اتحادیه های غربی قابل قبول نیست.

  انتقال سریع تر پول به خارج مانی اوردر چیست پر کردن مانی اوردر پاور دیتا

  انتقال سریع تر پول به خارج – پاور دیتا

  3.می توانید هر سوالی که داشتید از این اتحادیه ها بپرسید و در حیطه مسئولیت شان به شما پاسخ داده خواهد شد.

  انتقال مانی اوردر مانی اودرچیست چگونه مانلی اوردر پر کنیم پاور دیتا

  مانع انتقال مانی اوردر – پاور دیتا

  روش سوم: لغو معامله

  1. برای لغو معامله هیچ هزینه ای برای پرداخت لازم نیست. اما برای تبدیل و تحویل پول بسته به نوع وجه نقد، چک، کارت اعتباری، و غیره ممکن است هزینه هایی برای شما دربر داشته باشد. توجه داشته باشید که این هزینه می تواند از خود پول شما کسر شود.
  انتقال مانی اوردر مانی اودرچیست چگونه مانلی اوردر پر کنیم پاور دیتا

  مانع انتقال مانی اوردر – پاور دیتا

  1. دریافت بازپرداخت خود

  شما می توانید پول تان را به صورت نقدی یا اعتباری دریافت کنید.

  اگر معامله را در یکی از آزانس های اتحادیه غربی انجام داده اید می توانید به راحتی به آنجا مراجعه کرده و پول تان را تحویل بگیرید. حتی می توانید در همان روز درخواست بازپرداخت بدهید. اگر قربانی تقلب نباشید و یا خللی در کار اتحادیه ها پیش نیاید می توانید همان روز پول تان را تحویل بگیرید. حتی می توانید کارتان را با ارسال یک ایمیل و درخواست بازپرداخت آسان کنید.

  انتقال مانی اوردر مانی اودرچیست چگونه مانلی اوردر پر کنیم پاور دیتا

  مانع انتقال مانی اوردر- پاور دیتا

  1. اطلاعات لغو انتقال مانی اوردر را پیش خودتان نگه دارید

  ممکن است یک ایمیل یا رسید و یا شماره تایید از اتحادیه های غربی دریافت کنید که باید حتما آن را پیش خودتان نگه دارید.

  نکات

  هشدارها

  خدمات اتحادیه های غربی برای خرید یک محصول طراحی شده اند. آن ها هیچ خدماتی برای انتقال سریع پول به منظور معاملات دیگر ارائه نمی دهند.

  این نکته را نیز در نظر داشته باشید که بعد از دریافت پول توسط گیرنده هیچ راهی برای پس گرفتن آن نیست.

   

  برچسب ها :

  دیدگاه خود را به ما بگویید.

   

  Real Time Analytics