انتقال مانی اوردر توسط کردیت کارت

 • 22 دسامبر 2016
 • نویسنده : mostafa
 • خواندن در 3 دقیقه
 • برای انتقال مانی اوردر توسط کردیت کارت باید دو مرحله را طی کنید. در این مقاله از پاوردیتا با ما باشید تا به تفضیل این مراحل را برای تان توضیح دهیم.

  کارت های اعتباری یک گزینه محبوب و رایج برای معاملات معمول و مدیریت پول است. راه های مختلفی برای افزودن وجه به این کارت های اعتباری وجود دارد از استفاده از چک، پرداخت نقدی برای افزایش موجودی و حتی استفاده از راهکارهای آنلاین برای افزایش موجودی کردیت کارت ها شامل می شود.

  مرحله اول: انتخاب یک کردیک کارت

  چگونگی انتقال مانی اوردر توسط کردیت کارت ویزا کارت مجازی پاور دیتا

  چگونگی انتقال مانی اوردر توسط کردیت کارت

  ابتدا به این فکر کنید که چرا به یک کارت اعتباری (کردیت کارت) نیاز دارید. کارت های اعتباری برای اهداف مختلفی صادر می شوند. گاهی یک کارت برای یک شخص با معاملات و روابط تجاری خاص بسیار کاربردی و مناسب بوده درحالی که برای کس دیگری هیچ استفاده ای ندارد. پس در ابتدا نوع کارها را شناخته و بهترین آن ها را انتخاب کنید. به علاوه اگر در خصوص کردیت کارت ها سوالی دارید و یا نیازمند خدماتی هستید در این کردیت کارت (ویزا کارت مجازی – مستر کارت) از پاوردیتا می توانید در اسرع وقت به خواسته تان برسید.

  چگونگی انتقال مانی اوردر توسط کردیت کارت مستر کارت مجازی پاور دیتا

  چگونگی انتقال مانی اوردر توسط کردیت کارت

  1. برای انتقال مانی اوردر توسط کردیت کارت حساب هزینه ها را بکنید.

  تقریبا تمام کارت های اعتباری برای اینکه چاپ یا صادر شوند هزینه هایی می طلبند که لازم است ابتدا آن ها را پرداخت کنید. پس بهتر است کارتی را انتخاب کنید که به کارتان بیاید. به این ترتیب شما از لحاظ مالی هم زیان نکرده اید. البته تمام کارت ها برای شارژ شدن و یا صادر شدن هزینه نمی خواهند.

  حتی بهتر است توجه کنید که کدام هزینه ها قابل اجتناب بوده و می توانید از پرداخت آن ها شانه خالی کنید. مثلا می توانید هزینه های برداشت پول از ATM ها را حذف کنید درحالی که هزینه های نگه داری و شارژ ماهانه کارت ها قابل اجتناب نیستند.

  چگونگی انتقال مانی اوردر توسط کردیت کارت مستر کارت ویزا کارت پاور دیتا

  چگونگی انتقال مانی اوردر توسط کردیت کارت

  1. ویژگی های مختلف انواع کارت ها را بشناسید.

  هر کارت قابلیت ها و ویژگی های خاص خود را دارد که می توانید با توجه به نیازتان و هدفی که از تهیه ی کارت دارید از بهترین آن ها بهره مند شوید. پس ابتدا به خوبی فکر کنید که چرا به کردیت کارت نیاز دارید و بعد با توجه به نیازهای تان بهترین آن ها را انتخاب کنید. برخی از ویژگی های معمولی کردیت کارت ها عبارتند از:

  چگونگی انتقال مانی اوردر توسط کردیت کارت پاور دیتا

  چگونگی انتقال مانی اوردر توسط کردیت کارت

  1. یک کردیت کارت سازگار با اپلیکیشن های موبایل خود را پیدا کنید.

  گاهی برخی از اپلیکیشن ها به هیچ عنوان با یک سیستم عامل خاص سازگاری پیدا نخواهد کرد و یا حداقل همیشه دردسرهایی برای شما دارد. پس با توجه به سیستم عامل موبایل تان ابتدا تحقیق کنید که بعد از نصب اپلیکیشن مخصوص کردیت کارت خود مشکلاتی برای تان پیش نخواهد آمد. می توانید از افراد دیگری که قبلا آن برنامه را روی سیستم عامل خود امتحان کرده اند سوال کنید.

  چگونگی انتقال مانی اوردر توسط کردیت کارت پاور دیتا کردیت کارت ویزا کارت مجازی

  چگونگی انتقال مانی اوردر توسط کردیت کارت

  1. از مقاله ها و پژوهش های مقایسه کننده کارت ها استفاده کنید.

  برای انتقالمانی اوردر توسط کردیت کارت بهتر است بهترین آن را انتخاب کنید. اما چگونه باید از بین این همه کارت متنوع یکی را پیدا کنید که مناسب نیازهای شما باشد؟ می توانید از مقاله هایی که در برخی از سایت ها به مقایسه این کارها پرداخته است استفاده نمایید. این مقاله ها تمام ویژگی هر کارت را به تفضیل توضیح داده و مزیت ها و معایب آن ها را شرح می دهند. سپس انواع کارت ها را کنا هم قرار داده و آن ها را با هم مقایسه می کنند. این مقاله ها می توانند بسیار کمک کننده باشند.

  مرحله ی دوم: چگونگی انقال وجه به کارت ها

  انتقال مانی اوردر توسط کردیت کارت ویزا کارت مجازی پاور دیتا مستر کارت مجازی

  انتقال مانی اوردر توسط کردیت کارت

  1. دانلود یک برنامه انتقال مانی اوردر توسط کردیت کارت.

  بعضی از برنامه ها به شما اجازه می دهند که عکس چک یا حواله خود را نیز داشته باشید. به علاوه می توانید سفارشات تان را به صورت الکترونیکی بارگذاری کرده و بدون نیز به انجام کارهای فیزیکی در اسرع وقت معاملات تان را انجام دهید. در اینگونه برنامه ها را بهتر است از استور مخصوص موبایل خودتان سرچ کنید.

  چگونگی انتقال مانی اوردر توسط کردیت کارت ویزا کارت مجازی پاور دیتا مستر کارت مجازی

  چگونگی انتقال مانی اوردر توسط کردیت کارت

  1. اتصال کردیت کارت تان به اپلیکیشن مربوطه

  بعد از اینکه برنامه را دانلود کردید، ابتدا تنها کافی است شماره کارت را داخل برنامه تایپ کرده و به کارت متصل شوید. به این ترتیب دیگر می توانید معاملات تان را به صورت آنلاین و بدون دردسر انجام دهید.

  چگونگی انتقال مانی اوردر توسط کردیت کارت ویزا کارت مجازی پاور دیتا مستر کارت مجازی

  چگونگی انتقال مانی اوردر توسط کردیت کارت

  1. خرید مانی اوردر

  می توانید از اماکنی مانند اداره پست، بانک ها، تعاونی های اعتباری و یا فروشگاه هایی که این خدمات را ارائه می دهند مانی اوردر خریداری کنید. هزینه این حواله ها هم علاوه بر ارزش خود مانی اوردر معمولا بین 1 تا 2 دلار می باشد.

  پر کردن حواله نیز درست مانند پر کردن چک می باشد. اگر با طریقه درست پر کردن مانی اوردر آشنایی ندارید می توانید شرح آن را به تفضیل در چگونه یک مانی اوردر را پر کنیم؟ بخوانید. برای خرید مانی اوردر معمولا کارت های اعتباری پذیرفته نمی شوند. بنابراین مانی اوردر را با چک یا پول نقد خریداری کنید.

  چگونگی انتقال مانی اوردر توسط کردیت کارت ویزا کارت مجازی پاور دیتا مستر کارت مجازی

  چگونگی انتقال مانی اوردر توسط کردیت کارت

  1. عکس گرفتن از مانی اوردر برای انتقال مانی اوردر توسط کردیت کارت

  در این مرحله لازم است که از جلو و پشت مانی اوردر عکس گرفته و آن ها را روی خود برنامه بارگزاری کنید. معمولا مقدار مانی اوردرها مشخص بوده و تمام موارد روی فیلدهای خود پول سفارشی قید می شود. بنابراین عکس آن ها گویای تمام موارد می باشند.

  چگونگی انتقال مانی اوردر توسط کردیت کارت ویزا کارت مجازی پاور دیتا مستر کارت مجازی

  1. منتظر لود شدن عکس بمانید.

  معمولا چند دقیقه طول می کشد تا اپلیکیشن عکس ها را بارگزاری کرده و آن ها را تایید کند. بنابراین قبل از هرگونه خرید مطمئن شوید که عکس مانی اوردر با موفقیت لود شده باشد. بسیار خب سفارش شما انجام شد.

   

  برچسب ها :

  دیدگاه خود را به ما بگویید.

   

  Real Time Analytics