سایت 99designs چگونه کار میکند؟

 

ثبت سفارش

سایت 99designs چگونه کار میکند؟


99designs

بزرگترین بازار آنلاین طراحی گرفیک در جهان میباشد که برای اتصال بیش از یک میلیون طراح با استعداد و خلاق و همچنین کارآفرینان و کسانی که نیاز به یک کار بزرگ دارند،ایجاد شده است.

99desigs با یک گروه از طراحان که برای ایجاد بهترین طرح در site point forum رقابت داشتند، آغاز شد و در سال 2010 در دفتر آمریکا افتتاح شد و اکنون در برلین،پاریس ،لندن،ریود پژانیرو دارای دفاتر می باشد که دفتر مرکزی در سانفرانسیسکو می باشد.در واقع این سایت مخصوص علاقمندان به طراحی می باشد.

علاقمندان می توانند طرح های خودشان را در زمینه های مختلف طراحی از جمله:طراحی لوگو ،تی شرت ،موبایل، وب سایت و…را در این سایت بفروش برسانند.

روش کار این سایت به گونه ای است که ابتدا طراح اطلاعات کلی را در مورد پروژه خود شرح می دهد و بهد طرح هایش را ارائه می دهد.

به این ترتیب طرح وی در رقابت شرکت می کند و اگر از طریق کارفرما انتخاب شود برنده پول پروژه می شود.

طراحان می توانند به روش زیر در99designs  کسب درآمد کنند:

متقاضیان می توانند به صورت طراح و یا مشتری در سایت 99designs یک حساب کاربری ایجاد کنند و پس از ایجاد و ورود به حساب کاربری خود باید یکی از بخش هایی که در سایت 99designs موجود می باشد را انتخاب نمایند.

برای آن دسته از مخاطبانی که خواهان ارائه یک طرح و شرکت در رقابت هستند،می باسیت به عنوان طراح نسبت به ایجاد حساب کاربری خود اقدام کنند.در این صورت با انتخاب یکی از بخش های مورد علاقه و پس از معرفی خود می تواند برای طرح خود یک قیمت پیشنهادی ارائه دهد تا در رقابت شرکت داده شود.

شرکت کنندگانی که در رقابت شرکت می کنند می توانند در آمد های ارزی خود را که در سایت 99designs و سایت های دیگر کسب می کنند را از طریق شرکت پاوردیتا نقد و دریافت نمایند.

پرداخت/دریافت مبالغ ارزی از طریق تمامی روش های پرداخت/ دریافت در پاوردیتا امکان پذیر است که در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان پرداخت پاوردیتا گفتگوی آنلاین و یا تلفنی برقرار نمایند.

Real Time Analytics