ثبت نام و پرداخت هزینه آزمون USMLE

 

ثبت سفارش

ثبت نام و پرداخت هزینه آزمون USMLE


ثبت نام آزمون USMLE
USMLE یک آزمون برای دانشجویانی است که خواهان ادامه تحصیل در رشته پزشکی در دانشگاه های آمریکا می باشند.(ویا با هدف طبابت وارد آمریکا می شوند)
USMLE در سه مرحله وبه منظور ارائه گواهینامه ای برای تایید مهارت های پزشکی داوطلبین،برگزار می شود.بنابراین کسانی که قصد ادامه تحصیل یا کار(در رشته پزشکی) در آمریکا را دارند باید در آزمون USMLE شرکت کنند و موفق به دریافت گواهینامه شوند.

powerdata-ir-usmle

مراحل آزمون:
CBT step 1
این آزمون شامل 7 مرحله ی 60 دقیقه ای است که متقاضی باید به 322 پرسش پاسخ دهد.سوالات این مرحله از آزمون،در جهت سنجش دانشجو در علوم بالینی است.
USMLE step 2
این مرحله خود دارای دو مرحله ck,cs است.
آزمون Ck : یک آزمون هشت مرحله ای با 352 سوال و در مدت 9 ساعت برگزار می شود.سوالاتی که در این مرحله مورد پرسش قرار می گیرند در رابطه با داخلی،زنان و زایمان ،اطفال،خدمات پیشگیری،روانپزشکی و جراحی می باشد.
آزمون cs :هدف از این آزمون اطمینان از این که متقاضی قادر به برقراری روابط بین فردی و ارتباط اجتماعی کافی را برای دستیابی به اهداف خود را دارد.
USMLE step 3
گذراندن این مرحله برای کسانی که قصد طبابت در آمریکا را دارند ضروری است و برای دانشجویانی که قصد رزیدنتی دارند لازم نیست.در این آزمون قدرت مدیریت پزشک در handle,manage کردن بیمار سنجیده می شود.

هزینه ثبت نام در آزمون USMLE :

این هزینه در مراحل 1و2 ،مبلغ 865 دلار و مرحله سه 505،1 دلار می باشد. برای انجام این پرداخت به سایت پاوردیتا مراجعه شود . گروه تخصصی پاوردیتا پرداختهای شما را با هر روشی مانند پیپال و مستر کارت در کمترین زمان به انجام می رسانند .

Real Time Analytics