X
 • کردیت کارت

  اگر نیاز به پرداخت ارزی دارید و سایت مورد نظر (مانند: آمازون – ebay – تم فارست) دارای درگاه پرداخت آنلاین به وسیله کردیت کارت میباشد ما میتوانیم خرید و یا پرداخت شما را توسط کردیت کارتهای شرکت انجام دهیم و یا اینکه میتوانید یک ویزا کارت مجازی یا مستر کارت مجازی با  نام خودتان و هزینه صدور مناسب درخواست دهید و خودتان پرداخت را انجام دهید.

  کردیت کارت - پرداخت با کردیت کارت مستر کارت مجازی ویزا کارت مجازی creditcard

  مراحل ثبت سفارش جهت پرداخت توسط پاور دیتا بدین صورت است که شما در صفحه اول سایت به آدرس firstpay.ir مقدار ارز مورد نیاز را وارد کرده و روش کردیت کارت را که به صورت پیش فرض میباشد انتخاب مینمایید,پس از ثبت سفارش در فرم باز شده اطلاعات پرداختی نظر لینک پرداخت و یا در صورت نیاز به ورود و پرداخت اطلاعات ورود شامل نام کاربری (یوزرنیم) و پسورد را ارسال مینمایید.در مرحله بعد از ثبت سفارش میبایست مبلغ مد نظر را به صورت آنلاین پرداخت نمایید و بعد از این مرحله پرداخت شما انجام خواهد شد, زمان انجام پرداختهای کردیت کارت بین 1-3 ساعت معمولا میباشد ولی گاهی ممکن هست این زمان تا 24 ساعت نیز متغییر باشد.

  اکثر وبسایتهای معتبر دارای درگاه آنلاین کردیت کارت میباشند. بعضی از موارد استفاده و پرداخت توسط کردیت کارت شامل پرداخت هزینه های accept مقالات علمی در ژورنالها و کنفراسهای بین المللی,خرید مقالات و کتب خارجی, پرداخت هزینه های سرور و زیر ساختهای شبکه, خرید قالب سایت از سایت تم فارست themeforest ,خرید لایسنس های نرم افزار,عضویت در کتابخانه های دیجیتال خارجی,خرید بلیط هتل و هواپیما,پرداخت هزینه ثبت نام در آزمونهای بین المللی نظیر تافل و آیلتس و Gre ، خرید از آمازون و…. میباشد.

  اگر برای پرداخت با کردیت کارت سئوالی داشتید یا راهنمایی خواستید، میتوانید با پاور دیتا تماس حاصل نمایید تا شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی نماییم.

  پرداخت با کردیت کارت ، مسترکارت و ویزاکارت

  ثبت سفارش
  Real Time Analytics