X
 • پی پال

  یکی از معتبر ترین، امن ترین و سریع ترین سرویس هایی که خدمات دریافت و پرداخت و خرید و فروش را ارایه می کند، پی پال (Paypal) می باشد. این امر بدون انتقال اطلاعات محرمانه مانند شماره کارت و شماره حساب ارائه می گردد. در خصوص امن بودن این روش بایستی گفت پی پال در ردیف امن ترین بانکها و موسسات اقتصادی جهان میباشد. جهت استفاده از این روش بایستی لینک پرداخت آنلاین با روش پی پال یا اکانت پی پل (ایمیل)، و مبلغ مورد نظر برای پرداخت را در دست داشته باشید.

  پی پال خرید با پی پال پرداخت با پی پال پاور دیتا خذید از تم فارست خرید از آمازون

  اکثر پرداخت های آنلاین با پی پال شامل حواله های اینترنتی بین المللی، خرید محصولات از سایت های خارجی با درگاه پی پال، خرید لایسنس نرم افزارها، خرید اینترنتی کتاب و مقالات، خرید هاست و دامنه از سایت های خارجی، تمدید هاست و دامنه، بلیط کنسرت، ثبت نام آزمون آیلتس در کشورهای خارجی، شرکت در سمینار ها و کنفرانس ها، عضویت در کتابخانه های دیجیتال، اشتراک در مجلات آنلاین، ثبت مقالات در سایت های بین المللی، خرید قالب سایت از سایت های مطرحی مانندتم فارست (themeforest )، خرید افزونه های سایت و … می باشد.

  اگر نیاز داشتید که نحوه پرداخت با پی پال را هم بدانید پاور دیتا همیشه حاضر است تا شما را راهنمایی کنید، برای اطلاعات بیشتر میتوانید این مطلب را مطالعه نمایید.

  پرداخت با پی پال ,خرید توسط پی پال, ایجاد حساب paypal

  ثبت سفارش
  Real Time Analytics