تعداد مشتریان
15435
تعداد پرداختها
52747
مقدار ارز وارد شده
8503973 $
میانگین زمان پاسخگویی به درخواست ها
8 دقیقه


یکی از معتبر ترین، امن ترین و سریع ترین سرویس هایی که خدمات دریافت و پرداخت و خرید و فروش را ارایه می کند، پی پل  (Paypal) می باشد. این امر بدون انتقال اطلاعات محرمانه مانند شماره کارت و شماره حساب ارائه می گردد. در خصوص امن بودن این روش بایستی گفت پی پال در ردیف امنترین بانکها و موسسات اقتصادی جهان میباشد. جهت استفاده از این روش بایستی لینک پرداخت آنلاین با روش پی پال، مبلغ مورد نظر برای پرداخت به همراه اکانت پی پال دریافت کننده را در دست داشته باشید.

اکثر پرداخت های آنلاین با پی پال شامل حواله های اینترنتی بین المللی، خرید محصولات از سایت های خارجی با درگاه پی پال، خرید لایسنس نرم افزارها، خرید اینترنتی کتاب و مقالات، خرید هاست و دامنه از سایت های خارجی، تمدید هاست و دامنه، بلیط کنسرت، ثبت نام آزمون آیلتس در کشورهای خارجی، شرکت در سمینار ها و کنفرانس ها، عضویت در کتابخانه های دیجیتال، اشتراک در مجلات آنلاین، ثبت مقالات در سایت های بین المللی، خرید قالب سایت، خرید افزونه های سایت و … می باشد.

برای ورود به سایت پی پال یا صحیح تر آن پی پل (PayPal) رو این لینک کلیک نمایید.

پرداخت پی پال (paypal)

پرداخت به روش پی پال با توجه به نوع پرداخت ارزی به چند روش امکان پذیر میباشد و دارای کارمزدهای مختلفی در هر روش میباشد که در زیر چند مورد از روشهای پرداخت پی پل را با هم مرور میکنیم:

پرداخت به کمک PayPal balance:

در این روش شما پرداخت خود را به کمک بالانس و موجودی که از قبل در حساب خود داشته اید پرداخت مینمایید.برای مثال شما 100 دلار در حساب پی پل خود دارید و برای ارسال پول به دیگری یا پرداخت invoice از همین 100 دلار موجودی پرداخت مینمایید.توجه نمایید قبل از پرداخت و زدن دکمه pay شما میتوانید سورس به معنای مبدا پول خود را تغییر دهید مثلا کردیت کارت را انتخاب نمایید که از کارت متصل به حساب شما پول برداشت شود و یا حساب بانکی متصل به پی پل و یا بالانس و موجودی کارت.

کارمزد پی پل در این روش 2.9% plus $0.30 USD میباشد و از گیرنده دریافت میشود به عنوان مثال اگر 100 دلار به حساب شخصی دیگر واریز نمایید مبلغ $0.30 +  2.9$ از دریافت کننده کسر میگردد به عنوان کارمزد.

این کارمزد برای پرداختهای زیر اپلای میشود:

 

ارسال پول به حسابهای شخصی در پی پال (Sending money – Personal payments)

%d9%be%d8%b1%d8%af%d8%a7%d8%ae%d8%aa-%d9%be%db%8c-%d9%be%d8%a7%d9%84-paypal
درخواست پول در حسابهای شخصی در پی پال (Receiving money – Personal payments)
پرداختهای مربوط به خرید کالا و یا سرویس (Goods and services – Purchase payments)

پرداخت به کمک credit card متصل به paypal:

در اینجا شما در هنگام پرداخت و یا از قبل در اکانت خود به پی پل این اجازه را میدهید که در هنگام پرداخت از کدام کارت شما و یا بانک متصل استفاده کنید و یا به اختصار کدام یک primary میباشند.در این روش نیز کارمزدها متفاوت میباشد و به کردیت کارت شما و بانک شما مرتبط میشود که چه میزان کارمزد کسر مینمایند.

پرداخت به کمک حساب بانکی متصل به اکانت پی پال:

اگر از قبل حساب بانکی خود را در پی پل اد کرده اید و وریفای (verify) شده است مانند موارد بالا در هنگام ارسال پول و یا خرید کالا و سرویس میتوانید سورس پول خود را بانک انتخاب نمایید.پس از پرداخت به این روش پرداخت شما انجام میشود اما میباست معادل مبلغ به همراه کارمزد به حساب پی پل حواله نمایید که معمولا این روش هزینه بیشتری را برای شما در بر دارد.

Real Time Analytics