پرداخت هزینه های ویزای گرجستان

 

ثبت سفارش

پرداخت هزینه های ویزای گرجستان


پرداخت ویزای گرجستان
متقاضیان ویزای گرجستان با مراجعه به سایت صدور ویزای الکترونیکی وزارت خارجه گرجستان می توانند بعد از مراحل ثبت نام مانند تکمیل فرم ها و پرداخت هزینه های مربوطه اقدام به اخذ ویزا به صورت آنلاین و الکترونیکی (E-visa) نمایند.در این صورت دیگر نیازی به حضور متقاضیان در سفارت خانه ها نمی باشد.پرداخت هزینه ویزا از طریق ویزا کارت و یا مستر کارت انجام می شود.
پرداخت هزینه های درخواست ویزای گرجستان :
هزینه ثبت در خواست در سیستم ویزای الکترونیکی گرجستان معادل 20 دلار آمریکا + ده درصد هزینه خدمات بانکی
متقاضی صرف نظر از سن وسال بایستی به صورت مجزا ویزا تهیه کند.همچنین وی باید قادر به پوشش هزینه ها در مدت اقامت خود در گرجستان باشد. برای انجام دادن راحتتر این پرداخت ها به سایت علمی تخصصی پاوردیتا مراجعه کنید و با روش های کردیت کارت و پی پال انتقالات ارزی خود را انجام دهید.
حداقل فاصله زمانی اعتبار گذرنامه تا اعتبار ویزا سه ماه باید باشد.
نکته:اصل مدارکی که متقاضی در سیستم ثبت کرده و تهیه یک نسخه سیاه و سفید از ویزا برای ورود به گرجستان کفایت می کند.

 

The Surf Club On The Sound Wedding photos and video by Le Image - New Rochelle photography studio. New Rochelle wedding venues.

دارندگان ویزای گرجستان حداکثر می توانند 30 روز از 120 روز مدت اعتبار ویزا را در گرجستان سپری کنند.این 30 روز لزومی ندارد پشت سر هم باشد یعنی به دلیل multiple entry بودن ویزا،افراد قادرند چند بار این کشور وارد شوند که مجموع روز های آن سی روز بشود.اگر مدت اقامت کسی از سی روز بیشتر شود،شخص مجبور به پرداخت جریمه یا محروم شدن از ورود به کشور گرجستان به مدت چند سال می باشد.
دانستنی:
پس از ثبت نام متقاضی،ایمیلی به منظور تاییدیه به فرد متقاضی فرستاده می شود که وی موظف است در مدت یک ساعت ایمیل دریافتی را تایید کند.پس از تایید ایمیل،ایمیل دیگری فرستاده می شود که این بار متقاضی باید در کمتر از 5 ساعت نسبت به پرداخت هزینه ویزا اقدام کند.
لازم به ذکر است که اگر متقاضی نسبت به مدت زمان های تعیین شده کوتاهی کند،کل پروسه پرداخت آنها لغو شده و باید کل فرآیند پرداخت را از سر بگیرد.
هزینه پرداختی بابت اخذ ویزا غیر قابل برگشت می باشد .
دارندگان پاسپورت ایرانی برای سفر به گرجستان می توانند بدون نیاز به ویزا به مدت 45 روز به کشور گرجستان بروند.بنابراین در حال حاضر ایرانیان از اقدام آنلاین و پرداخت هزینه مربوط به ویزا معاف هستند.

Real Time Analytics