افزایش فرصت آموزش عالی برای دانشجویان بین المللی

 

ثبت سفارش

افزایش فرصت آموزش عالی برای دانشجویان بین المللی


افزایش فرصت آموزش عالی برای دانشجویان بین المللی

اتحادیه اروپا در حال باز کردن دروازه های خود بطور گسترده به روی دانش آموزان و محققان از کشور های غیر اتحادیه اروپا می باشد.اتحادیه اروپا هم اکنون سختگیری کمتری در مورد اقامت و امکان تحصیل اعمال می کند.

دانشجویان بین المللی از کشورهای غیر اروپایی در صورت تمایل به تحصیل در خارج از کشور باید تابع مقررات خاصی باشند.تابع قوانین بودن لازمه ی ویزای دانشجویی است.

دستورالعمل ویزای اتحادیه اروپا در 2016

پارلمان اتحادیه اروپا در مورد اصلاح قوانین موجود برای دانشجویان بین المللی از کشور های غیر اروپایی می باشد که به منظور دسترسی آسانتر برای تحصیل در دانشگاه های اروپایی مطرح شده است.

هدف این بخشنامه این است که محققان کارهای علمی خود را در دانشگاه های اروپایی انجام دهند.تغییرات اصلی که به نفع دانشجویان بین المللی است در زیر آمده است.

  • متقاضیانی که مایل به اشتغال یا راه اندازی یک کسب و کار هستند ،به مدت حداقل نه ماه پس از اتمام تحصیل مجاز به ماندن در شهری که تحصیل کرده است، می باشند.
  • شما می توانید در اروپا بدون نیاز به ویزاهای مختلف سفر داشته باشید.تنها نیاز به مشخص کردن مقصد و هدف اقامت خود می باشید.حتی اگر در یک برنامه ی یک ترمی حضور داشته باشید.
  • شما می توانید در طول تحصیل خود حداقل 15 ساعت در هفته کار کنید.
  • در طول دوره تحصیل با عنوان یک محقق شما می توانید در آن کشور به منظور انجام کار خود مدت زمان اقامت خود را افزایش دهید.
  • به عنوان یک محقق شما میتوانید خانواده خود را به همراه داشته باشید و همچنین آنها در طول مدت اقامت خود در اروپا حق کار کردن دارند.

1462981683794

دستورالعمل ویزا:

هدف ،داوطلبانی است که شرایط استانداردی در دانشگاه ها دارند.این قانون جدید بعد از اولین نسخه منتشر شده در دفتر روزنامه پوروپین بسیار موثر واقع شد.

اعضای اتحادیه اروپا اظهار داشتن که دو سال را صرف این کردن که این قانون را در قانون بین المللی خودشان قرار دهند.دانشجویانی که از اتحادیه اروپا نیستند نیز تحت حمایت دانشجویان اتحادیه اروپا قرار گرفته اند در واقع این سازمان با 45 واحد با دانش آموزانی از 38 کشور است.

ESU  علاوه بر این که یاد می دهد ،علاقه دانشجویان اروپایی را در اتحادیه اروپا UNESCO و سازمان بین المللی خودشان را افزایش می دهد.

احتیاجات ویزای دانشجویی برای رفتن به اروپا

زمانی که از یک دانشگاه خارج از کشور پذیرش می گیرید(بخصوص اگر شما یک دانشجوی بین المللی از یک کشور غیر اروپایی هستید) باید برای ویزایی دانشجویی آن کشور در خواست دهید.شما باید بعد از جمع آوری اسناد ،اثبات توانایی مالی و شرکت در آزمون های زبان (در صورتی که زبان مادری شما نیست) و عبور از مصاحبه،منتظر دریافت ویزا باشید.

با این حال بخشنامه اخیر EU،راه ورود به یک کشور اروپایی را راحت تر کرده است.

وب سایت شرکت پاوردیتا (دانش پژوهان جوان )به منظور ارائه خدمات بیشتر به مشترکین خود،اطلاعاتی در مورد نحوه و چگونگی کسب ویزاهای تحصیلی مختلف در سایت قرار داده است.با توجه به اینکه برای اخذ ویزا می بایست پرداخت های ارزی داشته باشید شرکت ما بی تردید برای شما بهترین انتخاب می باشد.

Real Time Analytics