X
 • وسترن یونیون

  یکی از رایج ترین روشهای ارسال پول در سراسر دنیا وسترن یونیون میباشد.این روش در کنار روشهای ارسال پول از جمله : ارسال بین بانکی (Wire bank transfer) ,مانی گرام ,پی پل و ده ها روش دیگر دومین و یا سومین روش پر طرفدار میباشد چرا که پس از ارسال حواله توسط فرستنده بلافاصله گیرنده میتواند مبلغ را از یکی از 500 هزار شعبه وسترن یونیون در بیش از 190 کشور جهان تنها با یک کد 10 رقمی حواله و مشخصات فردی دریافت نماید, بدون نیاز به داشتن حساب بانکی.

  وسترن یونیون انتقال پول یا وسترن یونیون پرداخت با وسترن یونیون western union

  نحوه انتقال وسترن یونیون در پاور دیتا

   

  پاور دیتا این امکان را برای شما فراهم کرده است که بتوانید برای هر شخص یا موسسه خارجی از ایران پول را به روش وسترن یونیون منتقل نمایید.

  برای اینکار کافی است روی دکمه ثبت سفارش در پایین کلیک نمایید. در صفحه اصلی مبلغ مورد نیاز را که میخواهید ارسال نمایید در کادر مبلغ ارزی وارد و در فیلد دوم روش پرداخت را به Western union تغییر دهید.سپس روی دکمه ثبت سفارش کلیک کرده و اطلاعات مورد نیاز را وارد نمایید.

  برای ارسال حواله وسترن یونیون باید اطلاعات دریافت کننده را داشته باشید که شامل موارد زیر میباشد:

  پس از ارسال حواله شما توسط پاوردیتا رسید پرداخت به همراه کد 10 رقمی جهت دریافت وجه ارسال خواهد شد که میبایست این کد را برای گیرنده ارسال نمایید.  توجه داشته باشید که در هر بار تراکنش با وسترن یونیون شما میتوانید حداکثر 6000 دلار مبلغ را انتقال دهید.

  گیرنده وجه با ارایه کد و مشخصات شخصی مانند پاسپورت میتواند مبلغ را از دفاتر وسترن یونیون دریافت نماید. در وبلاگ پاور دیتا میتوانید مقالاتی را برای آشنایی بیشتر با وسترن یونیون مطالعه نمایید. اگر  نیاز به راهنمایی بیشتری داشتید، میتوانید با ما تماس حاصل نمایید.

  ارسال حواله وسترن یونیون از ایران به تمام نقاط جهان

  ثبت سفارش
  Real Time Analytics