معرفی ژورنال IJSER و پرداخت هزینه چاپ مقاله در ژورنال

 

ثبت سفارش

معرفی ژورنال IJSER و پرداخت هزینه چاپ مقاله در ژورنال


ISSN: 2229-5518
WebSite: www.ijser.org
Impact Factor: NA

ژورنال بین المللی تحقیقات علمی و مهندسی International Journal of Scientific & Engineering Research

ژورنال IJSER به صورت دسترسی آزاد برای تعداد زیادی از مقالات با کیفیت بالا می باشد که به بررسی و انتشار مقالات در تمام زمینه های مهندسی و فناوری می پردازد.

دانشمندان و مهندسانی که به فعالیت های تحقیقاتی می پردازند می توانند از این انجمن برای انتشار مقالاتشان بهرمند شوند.

ژورنال IJSER به انتشار مقالات علمی ،مجلات علمی و غیره می پردازد.مقالات منتشر شده توسط این ژورنال به صورت آنلاین قابل دسترس می باشند ،از این رو مقالات بطور آزادانه می توانند برای توسعه علم و فناوری مورد استفاده قرار گیرند.این ژورنال به صورت ماهانه و در سال 12 بار منشر می شود.

ijser

روند انتشار مقاله پس از ارسال آنلاین و پذیرش مقاله آغار می شود بدین منظور نویسندگان می توانند مقاله های پژوهشی اورجینال و مقالات تحقیقاتیشان را ارسال نمایند.قابل ذکر است که روند بررسی دقیق مقاله در عرض 12-9 روز ،بسته به تعداد مقالات در حال بررسی ،زمان می برد.

ارسال همزمان مقاله به ژورنال IJSER و به مجله دیگرممکن نمی باشد.در واقع نویسنده باید تعهد بدهد که مقاله ای که به ژورنال IJSER ارائه می دهد منتشر نشده باشد و یا برای انتشار به ژورنال دیگر فرستاده نشده است.(به طور همزمان )

نحوه ی  ارسال مقالات در ژورنال IJSER :

  • ارسال دست نوشته های خود را به صورت آنلاین در سایت IJSER.org از طریق گزینه ارسال آنلاین یا online submission
  • ارسال e-mail به سردبیر ژورنال IJSER به آدرس الکترونیکی ذکر شده

میزان هزینه ی انتشار مقاله در ژورنال IJSER :

به منظور انتشار مقاله مبلغی از نویسنده دریافت می شودکه این هزینه برای نشر و داوری مقالات صرف می شود .میزان هزینه ها به شرح زیر می باشد.

  • نویسنده عادی 65 یورو (در فرمت دو ستون IJSER)
  • دانشجویان و پژوهشگران scholars ،45 یورو (نیاز به ارائه شناسه مدرک برای ارتباط با موسسه علمی)

روش پرداخت هزینه چاپ در ژورنال IJSER:

در حال حاضر نویسندگان استرالیا /چین / هند / نیوزلند /تایلند / نیجریه /ایران /عراق /بنگلادش می توانند به صورت آنلاین و از طریق debit/credit card و یا کارت های اعتباری هزینه ی انتشار مقاله را بپردازند.اگر برای دریافت این کارت ها هنوز اقدام نکردید و یا نیاز به شارژکارت اعتباری خود دارید اینجا کلیک کنید

با توجه به نوسانات تبدیل ارز به یورو ،هزینه ثبت نام به عنوان استاندارد 87 دلار آمریکا و به عنوان دانشجو/پژوهشگر scholar 65 دلار آمریکا گرفته شده است.

Real Time Analytics