معرفی ژورنال IJARPED و پرداخت هزینه چاپ مقاله در ژورنال

 

ثبت سفارش

معرفی ژورنال IJARPED و پرداخت هزینه چاپ مقاله در ژورنال


ISSN: 2226-6348
WebSite: hrmars.com/index.php/pages/detail/IJARPE
Impact Factor: NA

مجله بین المللی تحقیقات علمی در آموزش و پرورش و توسعه تدریجی  International Journal of Academic Research in Progressive Education and Development

ژورنال IJARPED به صورت Open access می باشد که به بررسی و کارشناسی مقالات در زمینه های مختلف آموزش و پرورش می پردازد و پس از تایید مقالات توسط نشریه HRMARS منتشر می شوند.

این ژورنال با فراهم کردن امکان دسترسی آزاد برای مقالات منتشر شده , به گسترش علم در سراسر جهان می پردازد.قابل ذکر است که این مجله چهار بار در سال منتشر می شود.

هدف اصلی این مجله ارائه یک پلت فرم به دانشمندان ،دانشگاهیان ،اساتید و روشنفکران ، محققان ،معلمان و دانشجویان است که در آن بتوانند دانش و اطلاعاتشان را به اشتراک بگذارند.علاوه بر این انبوه عظیمی از دانش ،ارزش ها ،مهارت ها و افکار  را می توان از یک نسل به نسل دیگر منتقل نمود.

از جمله موضوعاتی که توسط مجله IJARPED مورد حمایت قرار می گیرد :

برنامه تحصیلی ، درک مطلب ، فلسفه آموزش و پرورش ،شیوه های آموزشی ، آموزش و پرورش رسمی ، نظریه آموزشی ، توسعه آموزش ، آموزش روانشناسی ، آموزش و پرورش جامعه شناسی و … می باشد.

نحوه ی ارسال مقالات به ژورنال IJARPED :

مقالات را می توان به صورت آنلاین در وب سایت این ژورنال و یا به آدرس الکترونیکی [email protected] یا [email protected] ارسال نمود.


میزان و پرداخت هزینه انتشار مقالات در ژورنال IJARPED :

هزینه انتشار آنلاین مقاله :55 $ به ازای هر مقاله

هزینه انتشار مقاله با نسخه چاپی : 75 $

هزینه انتشار آنلاین + پرینت کپی : 130 $

برای انجام پرداخت هزینه های فوق اینجا کلیک کنید .

Real Time Analytics