شرکت هواپیمایی TURKISH AIRLINES چگونه کار میکند ؟

 

ثبت سفارش

شرکت هواپیمایی TURKISH AIRLINES چگونه کار میکند ؟


معرفی شرکت هواپیمایی TURKISH AIRLINES

شرکت هواپیمایی TURKISH AIRLINES در سال 1933 تاسیس شد و دفتر مرکزی این شرکت در شهر استامبول قرار دارد.

این شرکت روزانه به 247 مقصد در آسیا ،افریقا ،اروپا ،ایالت متحده آمریکا پرواز مستقیم دارد.ایرلاینز ترکیش TURKISH AIRLINES  هواپیمای ملی ترکیه است که حامل پرچم ترکیه می باشد و در سه سال 2013،2012،2011 جایزه بهترین هواپیمایی اروپا را از SKYTRAX دریافت نمود.

شرکت هواپیمایی ترکیش تقریبا به تمام شهر ها پرواز دارد و اگر نسبت به تهیه بلیط زودتر اقدام نمایید می توان با قیمت بهتری رزرواسیون را انجام دهید.

کلاس های ترکیش ایرلاین:

کلاس  های اکونومی (economy) ،راحت (comfort) ،بیزینس (business)

کلاس اکونومی :بر حسب نوع هواپیما سیستم های دیجیتال وجود دارد که مسافران می توانند گزینه ای را بر اساس علاقه خود از بین شمار زیادی از برنامه ها فیلم ها و موسیقی ها انتخاب کنند و هیمنطور مجموعه ای از غذاهای سنتی ترکیه و ملل به صورت سرد و گرم در انواع وعده ها ارائه می شوند.

کلاس راحت:در کلاس comfort هر صندلی به مانتور شخصی 10.6 اینچی مجهز می باشد  و همچینین رستوران با غذاهای سرد همراه با میوه و دسر و غیره وجود دارد. هواپیماهای B777-300 برای هر مسافر فضایی به ابعاد 46 در 19.5 اینچ که معادل 116 در 50 سانتی متر در سه ردیف (2-3-2) منظور کرده است.

کلاس بیزینس:این نوع کلاس که بالاترین سطح کلاسی این شرکت می باشد مجهز به صندلی هایی به طول 118 سانتی متر که امکان خوابیدن مسافران را فراهم می کند و همچنین از خدمات یک رستوران واقعی و چراغ مطالعه و… برخوردار است.

میزان بار مجاز به نوع بلیط و مبدا و مقصد سفر مسافر بستگی دارد.

شرکت دانش پژوهان جوان (پاوردیتا )برای کسانی که ویزا کارت و یا مستر کارت ندارند امکان خرید بلیط هواپیمایی از سایت TURKISH AIRLINES  وسایر سایت های هواپیمایی را فراهم نموده است.لزا متقاضیان می توانند با تهیه فایلی(شامل اطلاعات فردی،شماره پاسپورت،تاریخ رفت و برگشت پرواز و مواردی از این قبیل) و ارسال آن به ایمیل شرکت پاوردیتا، کارشناسان ما را نماینده خود نسبت به رزرو و خرید بلیط مورد نظرشان نمایند.

Real Time Analytics