شرکت هواپیمایی Qatar Airways چگونه کار میکند ؟

 

ثبت سفارش

شرکت هواپیمایی Qatar Airways چگونه کار میکند ؟


شرکت هواپیمایی Qatar Airways

شرکت هواپیمایی Qatar Airways در سال 1993 راه اندازی شد و از اکتبر 2013 به عنوان یکی از اعضای اصلی اتحادیه وان ورلد به حساب می آید.

قطرایرویز حامل پرچم قطر می باشد و به 133 مقصد در آسیای میانه ،خاوردور ،آسیای جنوبی ،آفریقا ،اروپا ،خاورمیانه ،آمریکای شمالی و جنوبی و اقیانوسیه و در ایران از شهرهای تهران ،شیراز و مشهد به 140 مقصد پرواز دارد.

فرودگاه و دفتر مرکزی شرکت هواپیمایی Qatar Airways در شهر دوحه کشور قطر می باشد.

در سال 2016 سایت world air lineawards قطر ایرویز را به عنوان دومین خط هوایی برتر سال منتخب نمود و همچنین به دلیل این که قطر ایرویز در استخدام مهمانداران و خلبانان خود بسیار سختگیر است ،به مدت هفت سال متوالی از 2015-2009 برنده بهترین خدمه از موسسه skytrax شد.از این رو شرکت قطر ایرویز جزو بهترین ایرلاین های جهان می آید.

قطرایرویز در چهار کلاس زیر پرواز انجام می دهد:

فرست کلاس(first)

این کلاس مجهز به سیستم سرگرمی،حمام ،تلویزیون لمسی و تخت خواب و اتاق های خصوصی (در بعضی هواپیماها) و صندلی هایی که دارای ماساژور ،سیستم حرارتی و برودتی می باشد.

کلاس اقتصادی (Economy)

مجهز به صندلی هایی که دارای صفحه نمایشی به طول 34 اینچ و قادر به دریافت شبکه های اروپایی و عربی می باشند.

کلاس تجاری (Business)

امکاناتی نظیر کافه ،IPTV در ایرباس و صندلی هایی که به تخت تبدیل می شوند.این کلاس ها برای پرواز با قطرایرویز به صرفه تر هستند.

و کلاس مهمانان ویژه (VIP) که بلیط این نوع کلاس رسما به فروش نمی رسد.

هواپیماهای قطرایرویز دارای سالن سمینار ،کافی شاپ و نایت کلاب هستند.

شرکت دانش پژوهان جوان (پاوردیتا )برای کسانی که ویزا کارت و یا مستر کارت ندارند امکان خرید بلیط هواپیمایی از سایت  Qatar Airways وسایر سایت های هواپیمایی را فراهم نموده است.لذا متقاضیان می توانند با تهیه فایلی(شامل اطلاعات فردی،شماره پاسپورت،تاریخ رفت و برگشت پرواز و مواردی از این قبیل) و ارسال آن به ایمیل شرکت پاوردیتا، کارشناسان ما را نماینده خود نسبت به رزرو و خرید بلیط مورد نظرشان نمایند.

 

Real Time Analytics