شرکت هواپیمایی Easy jet چگونه کار میکند ؟

 

ثبت سفارش

شرکت هواپیمایی Easy jet چگونه کار میکند ؟


شرکت هواپیمایی Easy jet

شرکت هواپیمایی Easy jet از نظر تعداد مسافر ،بزرگترین شرکت هواپیمایی بریتانیا است که در سال 1995 تاسیس شد.دفتر مرکزی این شرکت در لوتن لندن مستقر شده است . Easy jet بیش از 600 مسیر در 32 کشور جهان پروازهای بین المللی انجام می دهد که این پروازهای مسافربری و باربری به قیمت ارزان به بیش از 134 نقطه مختلف در قاره اروپا و افریقا انجام می شود.

پیشرفت سریع این شرکت به دلیل خرید خطوط هواپیمایی کم هزینه و ادغام آنها در سال های آغازین فعالیتش بوده که در سال بیش از 50 میلیون مسافر را انتقال می دهد.

Easy jet بعد از شرکت ryanair دومین شبکه حمل و نقل ارزان قیمت در اروپاست.قیمت بلیط هواپیمایی ایزی چت در بعضی مواقع به قدری پایین می آید که از قیمت بلیط قطار کمتر و ارزانتر می شود و این ویژگی توانسته ایزی چت را از طرفداران و مسافران زیادی برخوردار کند.

یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه ایزی چت ،برخورداری آن از مهمان داران آموزش دیده با توانایی صحبت به زبان های مختلف می باشد.

هدف این شرکت ساده سازی حمل و نقل با هواپیما از طریق راه اندازی و ایجاد خطوط هوایی بود که مسافران به راحتی و با کمترین قیمت و بی واسطه بتوانند اقدام به خرید بلیط و سفر نمایند.

شرکت هواپیمایی ایزی جت یکی از بزرگترین دارندگان ایرباس A320 است که در آوریل 2015 ،250امین ایرباس A320  را تحویل گرفت که به آخرین فرآورده های تکنولوژی و صرفه جویی سوخت مجهز می باشد.

شرکت دانش پژوهان جوان (پاوردیتا )برای کسانی که ویزا کارت و یا مستر کارت ندارند امکان خرید بلیط هواپیمایی از سایت easy jet  وسایر سایت های هواپیمایی را فراهم نموده است.لذا متقاضیان  می توانند با تهیه فایلی(شامل اطلاعات فردی،شماره پاسپورت،تاریخ رفت و برگشت پرواز و مواردی از این قبیل) و ارسال آن به ایمیل شرکت پاوردیتا، کارشناسان ما را نماینده خود نسبت به رزرو و خرید بلیط مورد نظرشان نمایند.

Real Time Analytics