انجمن بین المللی The International Association for the Exchange of Students for Technical Experience

فعالیت انجمن بین المللی IAESTE برای بورس دانشجویان به صورت مستقل ،غیر انتفاعی و غیر سیاسی می باشد.این سازمان دانشجویان را برای یادگیری دانش های اولیه،مهندسی و هنر های کاربردی آماده می کند.دانشجویان جهت آموزش می توانند به کشورهای دیگر مهاجرت کنند.دانشجویان بسیار با انگیزه در پروژه های کوتاه مدت و بلند مدت فعالیت می کنند و کارفرمایان نیز بسیار ماهر هستند.این سازمان بیش از 4000 کارآموز هرساله در سراسر جهان جابجا می کند و بیش از 80 کشور در سراسر جهان در این پروژه شرکت نموده اند.

این انجمن در ژانویه 1948 در امپریال کالج لندن تاسیس شد.این سازمان به نمایندگی و با توافق 10 کشور اروپایی آغاز به کار کرد و از زمانی که آغاز به کار کرده بیش از 350000 دانشجو در سراسر جهان تبادل کرده است و همچنین این سازمان نقش کلیدی ای در پیشرفت و پژوهش مهندسان و دانشمندان جوان دارد.

شرکت های IAESTE:

QREER: یک شرکت قابل اعتماد برای استخدام (کارشناسی ،کارشناسی ارشد و دکتری)فنی و حرفه ای است و مطابق با درخواست متقاضی برای یک موقعیت در سراسر اروپا جستجو می کند.

INOMICS : به توسعه فرصت های شغلی می پردازد و به دانشجویان و محققان کسب و کار و اقتصاد کمک می کندو در علوم اجتماعی بهترین فرصت ها را برای رسیدن آنها به اهداف علمی و حرفه ای ایجاد می نماید.

Wanhua:این شرکت برای ارائه به مشتریان با ارزش ،ایجاد فرصت برای کارکنان ،ثروت برای سهامداران و همچنین برای ساختن یک دنیای شگفت انگیز برای بشریت ایجاد شده است .

Dealsport : هدف این سازمان اتصال مردم و برند ها ،برای صرفه جویی در پول و پرداخت می باشد.

علاقمندان به اطلاعات بیشتر می توانند به سایت  www.ieaste.org مراجعه نمایند.

Real Time Analytics