خرید از سایت envato

 

ثبت سفارش

خرید از سایت envato


خرید از سایت envato

محصولات صوتی ،تصویری و ویدئویی که طراحان سایت،برنامه نویسان و گرافیست ها و دیگر طراحان تولید می کنند در سایت انواتو به خرید و فروش می رسد.

همان طور که گفته شد کاربران سایت envato علاوه بر این که امکان خرید از سایت را دارند می توانند کارهای خود را به فروش برسانند و در آمد کسب کنند.

مدیران این سایت برای سهولت کار کاربران به منظور پیدا کردن محصولات مورد نیازشان،محصولات خود را طبقه بندی کرده اند و مجموعه های بزرگی را ایجاد کرده اند که در ادامه توضیح مختصری در مورد برخی مجموعه ها بیان شده است.

envato-powerdata

 

Envato studio :کاربران در قسمت انواتو استودیو می توانند با پرداخت بیعانه نسبت به سفارش تولید ویدئو ،طراحی لوگو ،نصب تم word press و موارد مشابه اقدام کنند.کاربران می توانند سفارش هایشان را به همان صورتی که در سایت وجود دارد دریافت کنند و یا متناسب با سلیقه خود خواهان ایجاد تغییراتی شوند.

 

Envato tuts :این قسمت شامل خودآموزهای رایگان وفیلم های آموزشی و کتاب های الکترونیکی با تمام عنوان های اموزشی می باشد .

Envato market:خود این قسمت به بخش های کوچکتر تقسیم می شود که شامل:

  • Themeforest:انواع تم و قالب سایت
  • Slider :codecanyon,plugin,script ها و کد های برنامه نویسی برای …,ios,java
  • Videohiver : شامل stock footage ,after effectهای مورد استفاده در انیمیشن و ویدئو
  • Graphicriver :بنر ها لوگو ها و محصولات مشابه
  • Photodune :تصاویر کاربردی و عکس های حرفه ای
  • 3doccan :ابزارهای بالابردن کیفیت بازی ها ،پروژه های سه بعدی و انیمیشن ها با استفاده از مدل ها و غیره.
  • Audio jungle :موسیقی و صوت ها برای استفاده در تولید بازی ،فیلم و…

کاربران به منظور ثبت سفارش ‍؛ باید ابتدا در سایت ثبت نام کنند و پس از انتخاب محصول مورد نظر و پرداخت هزینه مربوطه میتوانند آن را دانلود کنند .


ثبت نام و خرید در سایت envato:

کاربران بعد از ثبت نام به دو صورت می توانند از سایت بهره مند شوند:

1.خرید آنی بدون افزایش اعتبار: کاربران با انتخاب محصول مورد نظر و انتخاب گزینه Buy Now می توانند به صورت آنی و بدون افزایش اعتبار به صفحه پرداخت برسند و آن محصول را خریداری کنند.در صورت نیاز کاربران به بیش از یک محصول،با انتخاب گزینه  add to cart این امر میسر می شود وبا کیلیک بر روی check out می توانند به صفحه پرداخت بروند.

2.شارژ حساب کاربری : در این روش کاربر مبلغی را (در سایت) خریداری می کند که این مبلغ میزان اعتبار وی می باشد که با آن می تواند موارد درخواستی خود را خریداری کند که این اعتبار می تواند بین 20 تا 100 دلار باشد.

پرداخت هزینه ها در envato از طریق پی پال صورت می گیرد.در صورت خرید از روش شارژ حساب کاربری هزینه اضافی پرداخت نمی شود ولی در غیر این صورت احتمال می رود  هزینه ی محصول یک یا دو دلار افزایش یابد.

برای پرداخت به موقع این هزینه ها به سایت پاوردیتا رفته و علاوه بر انجام پرداخت ها با روش پیپال و مستر کارت ؛ اطلاعاتی راجع به انتقالات ارزی کسب کنید .

Real Time Analytics